Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

nie wiem co to za dżepetto go wystrugał, ale mu się to nie udało

IGNACYKARPIO

Wprost niewiarygodne jak drewniany jest ten gość. W 21 i 22 Jump Street ciągle myślałem, że się zgrywa, że zaraz zacznie normalnie grać. Niestety...

Zaphod

chyba żartujesz. w 21 jump street zagrał rewelacyjnie. gdzie on zagrał jak drewno.

isobel

W Ona to on na przykład.

chemas

a i owszem - w "Ona to on" był drewnem do kwadratu. ale ja się pytam: gdzie on grał jak drewno w "21 Jump Street"? bo moim zdaniem rola Jenko jest jedną z jego najlepszych ról.

isobel

Nie oglądałem tego akurat

isobel

Znalazłem coś! Właśnie oglądam "Jupiter: Intronizacja" i w 61 minucie 56 sekundzie, na twarzy Chaninga pojawia się jakby chwilowy uśmiech... Nie jestem jeszcze na 100% pewien i będę analizował to ujecie, ale ten mikro-grymas na jego twarzy wygląda, jak by on się uśmiechnął. Albo przynajmniej próbował. Ale na pewno zamierzał.

A wiec jednak! Jego dotąd sztywna, niewzruszona twarz wykazała sejsmiczną aktywność. I to w filmie Wachowskich! Wiedziałem, że ta para wybitnych reżyserów wyciągnie z niego to, co najlepsze. :D

Sony_West

to przykre kiedy ktoś sili się na ironiczny humor i ani trochę nie jest zabawny (niemniej jednak to typowy humor polaczków)
pytanie: po jaką cholerę w ogóle do mnie piszesz?

isobel

o jejku, jak się panienka obruszyła? pewnie szlachcianka?

Poza tym pisałem dla jaj i nie do ciebie.

Sony_West

na przyszłość nie próbuj być ani zabawny ani cięty. i jeżeli nie pisałeś wtedy do mnie, to nie trzeba było pisać pod moją wypowiedzią - proste.

isobel

"na przyszłość nie próbuj być..."

buahahaha Dawno nikt mnie tak nie rozbawił :) Ty naprawdę próbujesz ludziom dyktowac, co im wolno a co nie? :) Powiedz mi, zadziałało kiedykolwiek? :)


Sony_West

to była tylko i wyłącznie z mojej strony drobna rada, nic więcej, nadwrażliwy polaczku. mam gdzieś jak to interpretujesz, bylebyś przestał zawracać mi dupę.
ale i tak pewnie znowu napiszesz - jak to typowy znudzony i sfrustrowany polaczek ;)

isobel

Ty naprawdę masz coś z psychiką. Biedne dziecko.

Sony_West

Ale wiesz, że zachowujesz się gorzej niż dzieciak? Nie wiesz kiedy się wycofać i wyjść z twarzą. Żenujące ;/

isobel

A ja nie lubię ludzi którzy do innych piszą obraźliwie "polaczku". To miało być cięte, ironicznie ? Sorry że wtrącam trzy grosze, ale to bardzo słabe. On jest "polaczkiem" a Ty ? Urodziłaś się pod Paryżem czy na przedmieściach Barcelony ? Może powinnaś pisać w swoim rodzimym języku? Wtedy tylko równi Tobie odpowiadaliby na Twoje komentarze :-(
Pozdrawiam.

RealKalps

przejęłam się.
urodziłam się w Warszawie, w Polsce.
również pozdrawiam :)

isobel

Chyba w Warszawce ? Stąd te polaczki :-)

RealKalps

powrót w wielkim stylu po okresie ok. pół roku. i to z jaką ripostą! serio, chylę czoła. wy polaczki potraficie się odciąć. ;3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
isobel

Sugerując się Twoim profilowym podejrzewam, że jesteś piękną i uroczą dziewczyną. Po co zatem ulegasz takim prowokacjom? Koledzy mają sporo racji co do niewielkiej elastyczności mimicznej Pana Chaninga Tatuma, który ze wszystkich kobiet z którymi grał zdaje się kochać nader wszystko siebie samego i jest przekonany o swojej wyższości nad innymi konkurentami. Na jego klacie nie ma nawet śladu po włosach(to jest fizjologicznie uwarunkowana wskazówka o niskim poziomie testosteronu), co nie jest zasługą wprawnej kosmetyczki, lecz niskiego poziomu testosteronu. Zbyt rozbudowanej ani szerokiej tej klatki również nie ma(w porównaniu z nim mam bardziej męską klatkę, a nie jestem "byczkiem", mógłbym to dopracować, ale jestem leniwy ;-) ), a widać po bicepsach że regularnie ćwiczy, więc mamy kolejną wskazówkę. Sumując, ten facet ma budowę licealisty i taki też urok. Jest symatyczny, potrafi udawać twardziela, ale nigdy nie będzie charyzmatycznym facetem z klasą, let's face it ;-)

Jakub_Mroz

JEst opłąconym trollem. Nawet nie jest kobieta

Jakub_Mroz

"mógłbym to dopracować, ale jestem leniwy ;-) ), a widać po bicepsach że regularnie ćwiczy" czyli wiemy że zamiast stękać na innych, pracuje nad sobą :P

Zaphod

Ogladales A Guide to Recognizing Your Saints???

IGNACYKARPIO

o jak strasznie się śmieję!!! :) You made my day bro!

IGNACYKARPIO

Masz rację. Po obejrzeniu paru filmów, w których on grał, mam jakoś tak, że odrzuca mnieod produkcji z jego udziałem.

IGNACYKARPIO

Mnie tez zadziwia, że on tak bardzo podoba się kobietom, no ale przynajmniej ma taką chłopięco przyjazną facjatę, więc mogę to zrozumieć, że nastolatki za nim szaleją.

Natomiast dla mnie zagadką jest Ryan Gosling - uznany za symbol seksu, a według mnie ma gębę jak pośladek konia i jest totalnie nie męski. WTF?

Sony_West

Zawsze się zastanawiam czemu wszyscy się jarają Goslingiem, i nie wiem czy po prostu ja jestem nienormalna czy jak.

IGNACYKARPIO

fakt, że koleś aktorem jest żadnym, ale torba na łeb i jest ok :P Facet gra ciałem, że się tak wyrażę, ale ma do siebie chyba sporo dystansu i jakoś nawet go lubię. a przy tym mało nie padłam https://www.youtube.com/watch?v=uPOUgobWTT0

IGNACYKARPIO

Koleś,to Ci się udało,będę sobie przypominała Twój tekst,gdy ujrzę go w jakimś filmie xD

IGNACYKARPIO

Gość z Twojego awatara chyba sądzi inaczej skoro zatrudnił go do filmu :-p

IGNACYKARPIO

Ogladales A Guide to Recognizing Your Saints ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones