Charlie Chaplin

Charles Spencer Chaplin

8,6
7 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Chaplin

Ludzie przecież to jest geniusz! Ma chyba najdłuższą filmografie ze wszystkich. Reżyser, scenarzysta, aktor i on jest na 300 miejscu w rankingu??? Rozumiem że jego filmy są stare i dlatego dość specyficzne ale biorąc pod uwagę jego wielki talent to nawet nie wypada dać mu oceny niższej niż 9 czy 10. Dla mnie bezdyskusyjnie 10/10!!!

Bongo

absolutnie się zgadzam 8,7 to zdecydowanie za niska średnia

Bongo

Mocne 2/10

Bongo

Jak na FW zdominowany przez gimnazjum i liceum to na prawdę wysoka srednia

Bongo

To że kilkanaście tytułów ciekawych ma nie znaczy ze jest najlepszy, ja osobiście wolę flipa i flapa, ale charliego też bardzo uwielbiam i u mnie ma 8/10

użytkownik usunięty
Bongo

przykro mi ale nie masz do końca racji D.W.Griffith ma ponad 460 filmów :) , nieźle się napracował

Bongo

Po pierwsze zdecydowana większość filmów Charlesa to krótki metraż co oczywiście nie umniejsza jego dorobku bo w latach 10 i 20 (zwłaszcza 10), 20-30 minut filmu to jak dziś 1h 30 minut czy nawet 2h, więc no po prostu inne czasy. Jednak nawet aktorzy z tamtych lat mają dłuższe filmografie, a patrząc na obecnych to choćby taki Christopher Walken ma 116 filmów, wszystkie chyba pełnometrażowe. Oczywiście to także nie jest do końca wyznacznik ponieważ Charles może i grał w 20 minutówkach, ale zawsze dużo go było na ekranie, a jest wielu aktorów którzy mają po 100 filmów pełnometrażowych, ale są to epizody. Trzeba by było zrobić jakiś ranking kto najdłużej z aktorów przebywał na ekranie.

Bongo

Reżyser, scenarzysta, aktor i kompozytor swoich własnycj ścieżek dźwiękowych. I to bardzo oryginalny i melodyjny. Kinowy geniusz wszechczasów. Nie ma do kogo innego go porównać po prostu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones