Charlize Theron

8,3
67 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

...ale nie dla niej. Ciągle piękna <3

DerekVinyard

Wczoraj obejrzałam "Łowcę..." i to samo pomyślałam, nie wygląda w ogóle na swoje 40 lat.

aioli

Ciągle sexy:)

DerekVinyard

Mnie się bardziej podoba jaka jest teraz niż jak była młodsza. Jakoś obecne jej rysy twarzy dodają jej uroku.

cinek_1988

Popieram

DerekVinyard

Była i jest za.....sta

dannyboi

Tak!

DerekVinyard

Podziękuj medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Nez tego wyglądałaby jak w Monsterze.

DerekVinyard

Szarlisss jako "Atomic Blonde" okładająca NRDowskich milicjantów w rytm "Father Figure" George'a Michaela! - zaiste piękny widok!
https://www.youtube.com/watch?v=pXCCBeuMWLo
https://www.youtube.com/watch?v=5JVLM89gRn0

DerekVinyard

Twarz ma ładną, z makijażem. Ale figura niespecjalnie. Bardzo wysoka, przy tym raczej nie filigranowa. Z wiekiem będzie jeszcze masywniejsza. Ramiona ma dziwnie szerokie, często szersze niż jej partnerzy na planie. Lepiej żeby nie nadużywała siłowni, bo będzie to kiepsko wyglądać.

per333

177 cm. to jeszcze nie jest "bardzo wysoka".
A do figury to ja nie mam zastrzeżeń.

DerekVinyard

Zgadza się!

DerekVinyard

Ładna ale nic nadzwyczajnego .

DerekVinyard

Chyba zaden facet by nie pogardzil ta 45 latka :)

DerekVinyard

Jednym zdaniem, im starsza tym ładniejsza

rf1911

Fakt, zobacz choćby F&F8 - bosko wygląda

rf1911

O tym samym pomyślałem. Młodsza była ładna, dziś jest zjawiskowa.

DerekVinyard

Tak, ładna, ale kiedyś jej uroda była inna niż wszystkich, charakterystyczna, niestety, teraz zrobiła się podobna do pozostałych gwiazd Hollywood. Szkoda, jej wyraz twarzy był nostalgiczny, romantyczny, naturalny a zarazem magiczny. Dziś? Taki jak wielu innych, co prawda pięknych aktorek, jednak sztampowy jak mundurki w Korei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones