Chris Hemsworth

8,3
81 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Ten pan powinien wystąpić w roli Geralta z Rivii. Sprawdził się już na podobnym stanowisku i- nie
oszukujmy się- wygląda jak Geralt doskonały:
http://1.fwcdn.pl/ph/05/41/600541/338367.1.jpg

użytkownik usunięty
Alkhilion

Zdjęcie numer 6 potwierdza to co napisałeś.

Alkhilion

możemy sobie fantazjować do woli, ale oni i tak nie nakręcą Wiedźmina.

aniou

Na tym polega fancast.

aniou

A może nakręcą, po tym jak odkryją ten temat na forum?

Leorana

Welcome from Hollywood!
We are glad to inform you that Chris Hemsworth has been chosen to play the role of Geralt of Rivia in the oncoming ekranizejszyn of The Witcher. We hacked this profile to write it and thank you for your suggestion.
Greetings, Theodor Knox.

Yukinick

Cholera, myślałem, że to autentyk :D nie wiem czy Chris zagra Geralta, ale film na pewno powstanie :D

aniou

Oh well XDD

Alkhilion

jak dla mnie zbyt przystojny. wg. książek Geralt nie grzeszył urodą.

tsu_chan

Doklei mu się kilka blizn, strzeli pysk na biało, zaszczepi jaszczurkowate soczewki i będzie Geralt jak malowany. A w każdym razie lepszy od imć pana Żebrowskiego i innych pięknych z poprzedniej ekranizacji.

Alkhilion

zgadzam się ! właśnie dobra charakteryzacja włosów jak i samej twarzy i Geralt jak ta lala :D

Alkhilion

Akurat pan Michał był dobrym Wiedźminem, tfu, był złym wiedźminem, ale jak na Polskie standardy to lepszych nie było.

Bartonson12

Żebrowski z wyglądu (oczywiście po charakteryzacji) akurat bardzo dobrze wpasował się w rolę Wiedźmina. Tylko głos nie ten, mimika taka jakby nie do końca, no brakowało tego czegoś. Hemsworth jest przede wszystkim zbyt przypakowany i ma urodę takiego zadziornego chłopaka, a tu raczej przydałby się taki zimny, wyrachowany skurczybyk z nutką nostalgii.

Winterstorm

zgodzę się, Żebrowski był świetnym Wiedźminem tylko szkoda , że nie mieli budżetu rodem z Hollywood :/ może kiedyś amerykanie się tym zajmą oczywiście przy dużej pomocy polaków znających prozę Sapkowskiego

Winterstorm

No ale Żebrowski... to delikatnie mówiąc i próbując go nie obrazić to wyglądał jak pipa a nie Geralt. Kaloryferu to on nie miał w ogóle, a wiedźmin po tylu spotkaniach z potworami jakieś muskuły musi mieć.

Mastersix

Gdyby za film zabrali się profesjonaliści to Żebrowski otrzymałby odpowiednią dietę i wyćwiczenie, miałby lepszą charakteryzację i byłoby zajebiście :)

Winterstorm

a może by tak Mads Miklessen?

Bartonson12

a mi tam rola Grazyny Wolszczak nie pasowala

tsu_chan

Dokladnie, Geralt jest wspanialyale ma wg ksiazki parszywa morde xD Czego nie mozna powiedziec o panu Chrisie :p

Alkhilion

Rzeczywiście pasowałby. Jakoś wcześniej o nim nie pomyślałam. Szkoda tylko, że nie ma zainteresowania książkami Sapka :(

Ofeflia

Zainteresowanie książkami jest duże w USA. Jest ogrom fan-fic'ow, a wszystko dzięki CD Projekt RED.

Alkhilion

Moim zdaniem jest zbyt napakowany i ma za ładny uśmiech. Z charakteryzacją nie byłoby źle, ale mi do roli Geralta nieco bardziej pasuje Jackman. Chociaż na Chrisa się baardzo miło patrzy i nawet jeśli nie do końca pasuje i tak bym go chętnie zobaczyła w tej roli ;)

użytkownik usunięty
Alkhilion

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Po prostu idealnie pasuje do tej roli, jak nikt inny ; J Szkoda tylko , że pewnie nie zrobią tego filmu za granicą : (

Alkhilion

Fakt, pasuje do roli Geralda. Jeśli chodzi o ekranizację przez Hollywood tu dzież inną fabryką filmów amerykańskich to być może kiedyś powstanie ale niewiele będzie miała wspólnego z prozą Sapka w temacie Wiedźmina.

jarod33

HBO udowodniło już, że potrafią zrobić porządny, trzymający się kupy i oryginału serial fantasy.

Alkhilion

A co byś powiedział o nim http://www.filmweb.pl/person/Tom+Hardy-57104

tomeczekxxx_fw

Wezmę go pod uwagę przy obsadzeniu głównych ról.

Alkhilion

Ooo! nie wiedziałem że to ty decydujesz o obsadzeniu ról,czyzby pan producent z hoolywood? xD

dj_carlos

Z Korei Północnej. Szanowny Przywódca Towarzysz Kim Dzong-un, realizując twórcze zadanie wskazywania postępowemu światu drogi do komunizmu i dżucze - uważa, że Wiedźmin niesie za sobą dziejowe przesłanie walki z wysykiem i kapitalizmem.

użytkownik usunięty
Alkhilion

Odpowiednia charakteryzacja i rzeczywiście był by z niego Geralt jak ulał ;-)

Alkhilion

No rzeczywiście pasuje mam nadzieje że po grze o tron będzie serial wiedźmin to było by coś

Alkhilion

Chris pasuje idealnie plus Kate Beckinsale w roli Yennefer http://www.filmweb.pl/person/Kate.Beckinsale#picture-168

Alkhilion

Wiedźmin nie grzeszy urodą wg książek, dlatego też idealna bylaby tylko jedna osoba na wybrane stanowisko: Mads Mikkelsen. Znakomity aktor i wygląd idealny do tej roli, ale tak jak ktoś powiedział, możemy sobie marzyć o tym że nakręcą Wiedźmina.

woj_blas

Mads Mikkelsen to raczej nie pasuje z tą swoją zakazaną twarzą. Za mocno przypomina bardziej jakiegoś nazistę, niż Wiedźmina.

aniou

Geralt też miał zakazaną mordę.

aniou

Wiem, że odpowiadam na komentarz sprzed 10 lat xD Netflix serial nakręcił o Wiedźminie

Alkhilion

W sumie chyba nadawałby się. Niemniej po tym co widziałam wyrabia Bloom jako Legolas w Hobbicie 2...no dla mnie to jest rasowy Wiedźmin;P

WhiteDemon

Za ładniutki i grzeczniutki na Wiedźmina.

Alkhilion

No w Hobbicie 2 już nie jest taki grzeczniutki. To raczej maszyna do rąbania mięsa;)
A Orli się trochę poszerzył, tu i ówdzie. Według mnie byłby perfect, ale jak kto woli.

Alkhilion

A skąd, już bardziej pasuje Josh Holloway
http://www.filmweb.pl/person/Josh+Holloway-101989

matrixgothic

Tyż ładnie.

Alkhilion

Ciekawy temat wymyśliliście,muszę przyznać.Problem tylko w tym,że Juesej nie za bardzo kwapi się do kręcenia czegokolwiek z polskim rodowodem.Już miał być amerykański Kiler i coś cisza.Ale nie zmienia to faktu,że sam bym chętnie zobaczył taką amerykańską wersję.The Witcher:The Killer Monsters,czy coś takiego (nie jestem za bardzo dobry z anglika) W każdym razie,co by to nie było,to chyba i tak przebiło by polską wersję,nawet gdyby zrobił to Uwe Boll (choć mogę się mylić) ale paradoksalnie,to chyba jedynie on mógłby się tego podjąć,bo inni raczej mieli by to głęboko w dupie,a jemu w końcu zbraknie tych gier,bo robi to w ilościach hurtowych.

mario_1981

Przykro mi to mówić, ale Dungeon Siege w wersji Bolla wciąż był lepszy niż Rywinowa defraudacja publicznych środków.

Alkhilion

No i to niestety prawda,choć niewygodna,bo wszyscy tu po Uwe jadą.Jak sobie tego naszego Wiedźmina przypomnę,to naprawdę filmy Bolla to przy tym kasowe superprodukcje.W naszym Wiedźmie wszelkie braki były chyba nagradzane ilością przysłowiowych gołych bab na ekranie.Śmiem nawet twierdzić,że film (gdyby powstał) The Witcher:Official XXX Parody nadal by był lepszy,niż polski pierwowzór.

mario_1981

Nigdy nie zapomnę z Wiedźmina walki Smok vs Stępień hahahaha

Alkhilion

Mi się podobał pierwszy pomysł amerykańców, jak rozważali Nicolasa Cage'a w roli Geralda, ale nie wiem czy to aktualne, bo o tym mówiono 2 lata temu.

Pijany_Mistrz

Nie obiło mi się o uszy,ale może zostawmy Nicolasa w spokoju?Tylu jest młodszych aktorów,którzy lepiej by do tej roli pasowali,że nie ma co się pastwić nad Cage'em.Hemsworth by się nadał,czemu nie.Dobrze mu w długich kudłach i jest wysoki.Gdyby za taki film wziął się odpowiedni reżyser,dali by jakiś sensowny scenariusz i fajnych aktorów,nie tylko w pierwszym planie,to film mógłby być hitem.Amerykańce mają kupę kasy,rozwiniętą technikę w zakresie efektów itp. więc film naprawdę mógłby robić wrażenie.Nie ma co patrzeć na to przez pryzmat naszego polskiego dzieła.Ja osobiście tylko bym przyklasnął,gdyby ktoś zechciał się za to wziąć,ktokolwiek (byle nie nasi)

mario_1981

Ale Gerald nie jest wcale taki młody. Właśnie ktoś starszy by się nadał. Tzn. ktoś po 40ce, a nie jakiś 20sto kilku latek.

Pijany_Mistrz

Skoro tak,to widzę tylko jednego aktora do tego:Sean Bean.Wyjąć go z Gry o Tron,dołożyć mu te "kocie oczy" parę blizn na twarzy i mamy Gerarda.Tyle tylko,że ma trochę więcej,niż 40 lat.

mario_1981

O tak, Sean Bean by się nadał.

Pijany_Mistrz

Wiedźmin dużą popularnością się w USA cieszy, ale taki niedzielny wyjadacz nie kojarzy go tam w ogóle, więc musieliby dać jakiegoś znanego aktora by zachęcić widza, więc taki Cage by niestety pasował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones