Chris Hemsworth

8,3
81 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Z powodu tego głosu oglądam filmy z jego udziałem, nawet te przygłupawe:)

maburia

...Z tego powodu tutaj zajrzałam i zamierzam uczynić to samo :D:D:D:D:D:D

maburia

Dokładnie. Powinni go zatrudniać przy tworzeniu audiobooków ;)

lilith_30

O tak, wszystkiego bym odsłuchała, nawet Zmierzch, nawet Greya ;)

maburia

To ja polecam głos Vincenta (Jay Ryan) z Pięknej i Bestii. Facet mógłby mi czytać instrukcję zbudowania promu kosmicznego a ja słuchałabym jak urzeczona do samego końca a potem poprosiłabym o powtórkę <3
Jego głos powoduje, że stanik sam mi się rozpina :D

maburia

Nie tylko głos, wygląd też. Mój ideał faceta :D

HuntressOfDreams

Dokładnie, przez to,że się go tyle nasłuchałam to teraz faceta sobie nie znajdę, każdy będzie za mało nim. Za niski, za mało blondyn, za mało niebieskie oczy, za mało umięśniony, nie ma tak urzekającego głosu. I powiem szczerze, że oglądałam multum wywiadów, prawie nic nie rozumiejąc, tylko po to żeby się napatrzeć i na słuchać <3

Roza_000

A do tego z charakteru fajny, przynajmniej taki się wydaje w wywiadach, które również nałogowo oglądam ;)

HuntressOfDreams

Dokładnie oprócz wyglądu i talentu, wydaje się być naprawdę miły :)

Roza_000

Ale wy jesteście próżne. Wystarczy, że facet jest przystojny, bogaty, a tym bardziej sławny,
a wy mówicie że jest jakimś pieprzonym ideałem. Może być takim facetem co bawi sie kobietami i traktuje byle jak,
większość na jedną noc lub seks bez zobowiązań, bo tak traktują kobiety osoby sławne,
Ale przecież to wam tak imponuje -aktorzy, piosenkarze czy zwykli mężczyźni playboye,
którzy zaliczają panienki na potęgę i mają przeważnie bardzo niski system wartości i rozdmuchane ego.
Nie wiem jak można się zachwycać ludźmi w takich popsutych kręgach.
Nie tędy droga, bo ideałami są zwykli mężczyźni, którzy mają dużo wyższy system wartości i
a czasem bardzo ciekawy charakter.

returner

A kolegom też piszesz takie pseudo - moralizatorskie kazania gdy na forach ślicznych aktoreczek piszą o ich cytuje: "balonach", "zderzakach, "tyłeczkach" i innych 100 nazwach wiadomych części kobiecego ciała?? Albo o sprośnych fantazjach erotycznych pełnych kwiecistych i pełnych finezji porównań: "klepałbym jak schabowe"??

Wydaje mi się, że kobiety nawet jak dyskutują stricte o fizjonomii jakiegoś aktora robią to hmm.. bardziej subtelnie, obiektywniej i z klasą:) So shut up, please :)

lena_777

To, że dla większości facetów starcza, że kobieta jest piękna,
choćby była egoistyczna, głupiutka lub próżna nie musisz mówić.
Mężczyźni kobietom pięknym dają fory, tak jak kobiety dają fory facetom pewnym siebie, bogatym, wygadanym przystojnym,
choć tacy są przeważnie bardziej egoistyczni i mniej wartościowi.
Dla mnie uroda kobieta nie robi wrażenia, kobieta musi też być elegancka, zadbana, pewna siebie, inteligentna,
fajna, interesująca, mieć wysokie poczucie własnej wartości, czyli jest wymagająca,
nie jest naiwna i nie daje sie mamić, okłamywać na złote góry, nie daje się źle traktować bo szuka mężczyzn z klasą.
Nie lubię po prostu równie bardzo co prostactwa, tandety, kłamstwa, także próżności, naiwności i głupoty.

returner

Aha, super.. ale przynajmniej w tym wątku mało kogo obchodzi co sobie cenisz u kobiet :)

Roza_000

No to będziesz miało ciężko skoro taka w niego zapatrzona jesteś lepiej poznaj jakiegoś fajnego normalnego faceta jak ja a niemarz o jakis "księciach z bajki" bo są oni nie realni.pozdro

maburia

Głos zdecydowanie!

maburia

O tak! Chyba tylko tym zwrócił moją uwage ;-)

użytkownik usunięty
maburia

Słuchanie go to czysta przyjemność :) głos ma wspaniały !

Ja zwróciłam uwagę na jego śmiech <3

użytkownik usunięty
kasaska2

O tak, śmiech ma równie uroczy :)

maburia

Dokładnie, oglądałam nawet i te durne filmy tylko dlatego żeby jego głosu słuchać :3 chociaż w Thorze dobrze się sprawdził..taki mięśniak z młotem ;)
Wydaje się bardzo fajnym,sympatycznym facetem

maburia

dla mnie to burczy ale co kto lubi

maburia

Bardzo pociągająca barwa głosu i w dodatku ten australijski akcent. Czego chcieć więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones