Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

Nadał fajnego charakteru. Świetnie wcielił się w rolę Steve'a. I do tego te humorystyczne scenki :) Oby więcej takich ról. Aż miło oglądać:))

adka11

Zdecydowanie najlepsza rola Chris'a. Już myślałam, że na dobre zaszufladkowany zostanie jako James Kirk, a tu proszę- rola życia. W końcu Chris pokazał, że potrafi naprawdę dobrze grać. Przede wszystkim jest też jednym z tych aktorów, których warto zatrudniać do super produkcji, ponieważ jego filmy zawsze się zwracają.

joan19

Zgadzam się w 100 % :))

adka11

prawda? :)
wcześniej kojarzyłam go tylko jako mocno przeciętnego aktora wybijającego się tylko ze względu na ładne opakowanie (bo może cię nie kręcić, ale trzeba przyznać że to przystojny facet). wcześniej uważałam go za irytującego i jak dla mnie odrobinę ratowała go tylko rola w uroczej komedii "Całe szczęście". w Wonder Woman bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. szczerze powiedziawszy podobał mi się bardziej niż Gal Gadot która i tak była fantastyczna, no ale jednak ;).

powoli się do niego przekonuje i również życzę mu oby jak najwięcej takich ról.

isobel

adka11

tam z Gadot coś iskrzyło, pomimo, że ma męża ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2j-tHtIjU_w

adka11

fajnie że mokro macie

trukomholek

Ty masz najbardziej

adka11

To prawda jako Steve - zagrał wyjątkowo seksownie, na luzie, spokojnie - i pokazał całą gamę uczuć.
Trochę szkoda - że jako James Kirk nie był tak swobodny. Tego mu brakowało w Star Trek.

Bardzo lubię tego aktora:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones