Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

Czy tylko ja uważam, że jest podobny do Paula Walkera i mógłby go śmiało zastąpić w Szybkich i wściekłych?

fanomaniac13

Tak. Tylko Ty

adamo0010

Od razu dokładnie to samo pomyślałam.

Malwinao

A ja nie, przyszło mi to jako któreś z kolei pomyślonko.

adamo0010

Nieprawda, że tylko on tak uważa, bo ja też. Nawet myślałem, że to Walker, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się i upewnieniu, okazało się że to nie on :) Podzielam zdanie Fanomaniac13, że idealnie nadawałby się do F&F do zastąpienia Paula Walkera. Ta sama uroda, to samo spojrzenie, wypisz wymaluj Paul Walker! Dobry pomysł!

fanomaniac13

też uważam, że jest podobny, ze wspomnianej serii widziałem tylko jedynkę, ale sądzę, że jeśli ktoś miałby zastępować Paula Walkera, to tylko ten gostek

MarcoK

hahha Paul Walker wygladal mega przystojnie a ten tutaj to przy Paulu wyglada smiesznie.

fanomaniac13

Co jak co, ale na plakacie "Niepowstrzymanego" można naprawdę pomylic go z Walkerem

Galaktyka

Ja go pomyliłem z Walkerem już w trakcie filmu :)

fanomaniac13

Rzeczywiście są bardzo podobni śmiało mogli by mu dac angaz w tej produkcji :) tylko oczywiście sam wygląd to nie wszystko liczy się też czy dobrze potrafił by zagrać Briana.

PawelFX

Wydaje mi się, że do zagrania postaci Briana nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności... A Pine aktorem jest niezłym i gra w zdecydowanie lepszych produkcjach niż Paul za życia.

fanomaniac13

mógłby go zastąpić, jest do niego naprawdę podobny

karola.17

To może napiszmy petycję? :)

trancefan1986

petycja od członków portalu, chciałabym zobaczyć miny producentów, gdyby coś takiego dostali ;p
po za tym za Paula chyba grają jego bracia, a jego twarz wklejana jest komputerowo, więc już po ptakach

karola.17

Jak? W Sony Vegas tak jak filmiki z cenzopapą?

fanomaniac13

Do Walkera to mu troche brakuje.

fanomaniac13

Chyba tylko Ty tak uważasz. Ktoś kto mówi że ten aktor jest podobny do Paula to chyba mało filmów oglądał z Paulem. Poza tym jest wielu bardziej podobnych ludzi do Paula nie mówiąc już o jego braciach.

Vin Diesel już prędzej jest podobny do Paula albo Dwayne Johnson.

fanomaniac13

Podobny nie jest, czy mógłby go zastąpić? Nie, proszę, nie powinien go nikt zastępować, ewentualnie wprowadzić jako nową postać ;)

Unibet_78

Popieram,prawie identyczni!!!!!!!!!!!:)))

Lysiczka

Jeszcze ten: http://www.filmweb.pl/person/Dan+Stevens-191851

trancefan1986

Podobny, ale moim zdaniem Pine wygląda prawie jak klon. Aż dziwne, że VIN tego nie widzi,chyba, że w US liczą się układy,a Pine nie jest tak sympatyczny....

fanomaniac13

Moim zdaniem jest między nimi pewne podobieństwo, mają podobny typ urody i coś jeszcze czego nie potrafię nazwać. Może to mimika a może spojrzenie, nie umiem tego określić ale podobieństwo widzę :)

fanomaniac13

Zac Efron

fanomaniac13

a mnie tam bardziej przypomina Ewana McGregora z troszkę młodszych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones