Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 607 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine
clavier

Zgadzam się. Byłam pozytywnie zaskoczona jego grą. Moim zdaniem aktorsko był najlepszy z całej obsady.

Friendsa

miał fajnie napisaną rolę i wywiązał się dobrze z zadania. Czy najlepszy? Moim zdaniem poziom wszystkich był bardzo wyrównany. Miło oglądać całe zgrupowanie utalentowanych ludzi w jednym filmie.

clavier

Wiesz, bywało już nie raz tak, że rola była dobrze rozpisana, a aktorzy sobie nie poradzili. Nie oglądałam wcześniej żadnego filmu z Pinem i przyznaje, że oceniałam go po "okładce", ale widzę, że facet ma talent. Jestem ciekawa jak sobie poradził jako Prince Charming w "Into the Woods".

clavier

zgadzam się świetna rola

clavier

To zobacz sobie film "stretch" tam to dopiero wymiata.

mativandamme

popieram,niedawno obejrzałam i byłam zaskoczona jego rolą,po prostu rewelacja.

Wera_135

Też byłem pozytywnie zaskoczony. Ma zadatki na dobrego aktora i tą rolą to udowodnił :)

mativandamme

prawdę mówiąc,miałam go za kolejnego przystojniaka bez wielkiego talentu,ale ta rola sprawiła,że zmieniłam zdanie,jest naprawdę dobry.

mativandamme

Dobrze też se poradził w filmie Z jak Zachariasz.

clavier

Dobrze zagrał tam socjopate chyba jeden z najlepszych z całej obsady Szefów wrogów 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones