Chris PrattI

Christopher Michael Pratt

8,1
54 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pratt

Oglądając ostatnio w kinie Jurassic World natchnęła mnie refleksja ap ropo mającej powstać 5 części Indiany Jonesa jeśli takowa już musiała by powstać bez Harrisona Forda to jego i tylko jego widzę jako nowego Indianę Jonesa co wy na to???

slayer6

Czyli inni też zauważyli podobieństwo xD

Asiulka1237

Ja na pewno tak jego gesty w stosunku do kobiet w Jurassic World żarty itd nawet wygląd dodać mu kapelusz i bicz i wykapany Indiana Jones wiec jeśli ma już być ta 5 cześć to tylko jego widzę zamiast Harrisona Forda

Asiulka1237

Anthony Ingruber wpisz sobie te dane w google.Koles wyglada jak syn lub nawet klon Forda. Szkoda ze nikt mu nie chce dac propozycji zagrania w INDIANIE J.

punisher822_filmweb

Za chudy. Pratt lepsiejszy XD

slayer6

To istotnie dobra kandydatura.

slayer6

O tym dosc ryzykownym zabiegu slyszalem ale jest tylko jeden aktor ktory moze godnie zastapic H.FORDA... Mam na mysli kolesia ktory gra w filmie 'WIEK ADALINE' mlodsza wersje Forda. Ocen sama go i wpisz sobie jego nazwisko w google. Facet nie dosc ze wyglada jak syn Forda to i ma glos podobny... To on: Anthony Ingruber

punisher822_filmweb

Jezu rzeczywiście młody Harrison Ford a tak na marginesie jestem facetem nie kobieta :)

slayer6

No to przepraszam jesli myslalem ze pisalem z kobieta... Wracajac do ANTHONY'EGO INGRUBER'A koniecznie sciagnij sobie lub poczekaj za filmem 'WIEK ADALINE' bo ma tam rewelacyjny epizod gdzie wciela sie w mlodego H.FORDA ktory zakochal sie w filmowej ADALINE. Bylem w szoku jak go ujzalem bo nie dosc ze w chu...j podobny do FORDA to gesty, mimika jak i glos prawie identyczne. Na youtube INGRUBER ma kilka swoich filmikow jak wciela sie w Hana Solo. Warto to obejzec... Uwazam ze nie ma innego lepszego kandydata do nowego I.JONESA jak ten facet. Smiem twierdzic ze ten film by mu otwarl mocno droge do kariery bo jest utalentowany.

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Ile można?
To, że ktoś dobrze udaje aktora nie znaczy, że sam też jest dobrym aktorem.

Nie wiem czy wiesz ale tylko utalentowany czlowiek jest w stanie swietnie nasladowac badz parodiowac wybranego aktora. Jest to wyzsza szkola jazdy ale spoko jest duza szansa ze to wlasnie PRATT kiedys moze dostac te role bo od kilku lat jest jednym z najczesciej obsadzanych aktorow w kinie przygodowym. Mnie osobiscie wku...wia PRATT bo koles doslownie w kazdym filmie ma te sama fryzure ten sam zarost i ten sam wyraz twarzy. On jest wszedzie taki sam wiec nie mow mi ze to jest dowod ze ma jakis wielki talent. Prawdziwym talentem jest tylko taka osoba ktora potrafi grac rozne postacie a nie stale byc taki sam. Aktor grajacy stale tak samo zaczyna sie robic nudny i irytujacy. Wiadomo ze o gustach sie nie powinno dyskutowac bo jest grupa fanow PRATTA ale mnie on wrecz odpycha swoja ciagle taka sama gra. Sto razy bym wolal Patricka Wilsona jako I.J bo pomimo podobienstwa do PRATTA pokazal ze warsztat aktorski ma jednak wiekszy. Pozyjemy zobaczymy i mam nadzieje ze PRATT do emerytury bedzie gral w S.GALAKTYKI i Forda nie zastapi nigdy ;-)

slayer6

1 https://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/2015/01/chris-pratt-indiana-jones-r emake-ftr.jpg?w=600&h=750&crop=1
2 https://lh3.googleusercontent.com/-fPgEq8_91JU/VMgQAa2VXdI/AAAAAAAD3xo/WoWsBtFiM 5Q/w1280-h720/disney-wants-chris-pratt-as-the-new-indiana-jones-social.jpg
3 http://static.entertainmentwise.com/images/54c8d67ea3117.png
TAK DLA PORÓWNANIA ;)

snajper12331

Świetnie wygląda no to mam nadzieje że tym Indianą Jonesem zostanie chociaż co Harrison Ford to Harrison Ford nie wiem czy da się go zastąpić w tej roli, ale zobaczymy dzięki za te linki :) pozdrawiam

slayer6

Spilberg powiedział , że tylko jego widzi jako następce w którymś z wywiadów ...

snajper12331

WOW!!!!! No zatkało kakao :) zwracam honor! WOW!!!!

snajper12331

Świetne zdjęcia, dzięki :))

slayer6

Jeśli Indiana Jones bez Harrisona, to widzę w tej roli pana Pratta. Ingruber - być może. Ale Pratt - sądząc po seansie Jurassi World - to wykapany Jones, te gesty, ten sposób bycia...

agawa87

Też tak myślę i się z Tobą zgadzam w 100 procentach

slayer6

Pratt nie zagra w Indianie bo gra juz w Straznikach postac choc troche podobna.Musi uwazac by sie nie zaszufladkowac

slayer6

Nie :( Albo Ford albo nikt!!!! Ta postać jest jak Michael w Ojcu Chrzestnym nikogo innego w tej roli nie widzę,

slayer6

Myślałem, że nikt nie jest wstanie zastąpić Forda, ale po "Jurassic Park" zmieniłem zdanie. Idealny kandydat!

slayer6

https://www.youtube.com/watch?v=xj_gSfMWO6o
pod koniec wywiadu jest o tym mowa..:)

slayer6

Również naszła mnie podobna refleksja. Chris jest idealnym kandydatem do roli Indiany (lub jego młodszej wersji, w np: retrospekcjach) Ma wszytko to, czym cechowała się postać wykreowana przez Harrisona Forda.

slayer6

Dla mnie w odchudzonej wersji i smokingu - idealnie nadaje się na nowego BONDA.
Może nie z manier ale z wyglądu na pewno. A maniery - wiadomo - może odegrać.
Fotka :
http://static.starjunior.ro/uploads/2015/01/esq-chris-pratt-cover-soc-medium.jpg

Pozdrawiam

Rajwant

Na Bonda to tylko Brytyjczyk!!!!!! ;)

pixi222

Oj tam, oj tam.. :)

slayer6

Ostatnio robi za naczelnego bohatera Ameryki. Wkrotce wchodzi "Passengers" i juz po trailerach widac, ze bedzie ratowal swiat i ludzi. Nie ogladalam jeszcze "Siedmiu wspanialych", ale niewatpie, ze i tam zostanie bohaterem. Chloptas, ktory gral ogony w marnych komediach z udzielem swojej zony, stal sie gwiazda odkad zaczal strzelac do dinozaurow. Nie zrozumcie mnie zle - uwielbiam go, ale co sie stalo, ze nagle Hollywood sobie o nim przypomnialo?

slayer6

Czy tylko mnie razi to "ap ropo"? Tragedia, jak nie wiesz jak coś się pisze, to nie pisz. Prawidłowo: "à propos".

agnieszka1rozbicka

Maż jaknajbardźiej racje. Mnię tesz to raźi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones