Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Na zawsze pozostanie dla mnie zagadką, jak aktor takiego formatu mógł dostać Oscara za Fighter'a, a nie otrzymał go za Mechanika, w którym jest genialny.

cappot

Bo oskary to pic na wodę fotomontaż.

WujekChu1ek

@WujekChu1ek amen.

cappot

Genialny aktor, w każdym wydaniu jest ciekawy, intrygujacy, nie mogę się napatrzeć na jego kunszt, cały jest Oskarem lub Oskar to za mało.

cappot

Mechanik to nie jest film oscarowy. Nie ma w nim podtekstów politycznych, gejowskich, żydowskich, afroamerykańskich a fabuła nie jest związana z brytyjską rodziną królewską, z partią Demokratów ani pedofilią w kościele katolickim. Takie filmy nie dostają nominacji.

Robert_Sawyer

Genialne. Krótko i na temat. Wyśmienite. Gustownie i z duchem czasu. Popieram.

filmwab

Genialne, gustowne? Co tam można popierać bądź nie? Rdzewiejesz. Dobranoc

cappot

Ja tam sie dziwie, czemu nie dostal za American Psycho czy Harsh Times, ale ogolnie za polowe filmow powinien miec przynajmniej nominacje, ale akademia ma swojego pupilka przereklamowanego Daniela Day Lewisa.

master_of_vinyl_donuts

nie gadaj bo Daniel Day Lewis to jest też przechuj

bartekm_6

Jest bardzo dobry, aledenerwuje mnie to, ze jest tak faworyzowany, nawet kiedy mu sie nie nalezy, bo to pupilek akademii i na pewno nie zasluzyl na oskara za slabego Lincolna, w tym samym roku nominacje mial Denzel Washington za role do Lotu, przy ktorej DDL wypada jak uczniak.
Ogolnie Bale tez jest lepszy, ma duzo trudniejsze i bardziej przelomowe dla kina role.

cappot

Dla mnie jego najlepsza kreacja to Batemana w American Psycho.

cappot

A co jest takiego zajebistego w roli w "Mechaniku"? Bo schudł, to mu się nagrody należą? Hopkins, Day-Lewis czy Holoubek nie muszą się bawić w bodybuilding albo popadać w anoreksję, żeby świetnie grać, po prostu grają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones