Christopher PlummerI

Arthur Christopher Orme Plummer

7,9
21 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Plummer

W ciągu miesiąca: przyjął rolę w "All money in the world" zastępując Spacey'ego, który miał swoje miejsce w gotowym filmie, nauczył się i nakręcił wszystkie sceny, wmontowano materiał z jego udziałem, pojawił się zwiastun i plakaty z jego nazwiskiem, a na sam koniec tych paru tygodni nominacja do Globu!
Jak nazwać taką kategorię? "Najszybciej zapracowana nominacja do nagrody filmowej" czy "Najszybciej zapracowane miejsce na plakacie filmowym i zwiastunie"? Liczę, że naprawdę udało mu się dobrze zastąpic Kevina, mimo tak śmiesznych powodów. Godne podziwu jest to, że wyprodukował się tak szybko, bedąc zaledwie 90-latkiem. Żwawy dziadzio xD

użytkownik usunięty
kryst007

I jeszcze nominacje do Oscara zgarnał :D

Najstarszy nominowany aktor w historii, nawet Glorię Stuart prześcignął ;) Swoją drogą zabawna kariera... trzy nominacje do Oscara, wszystkie po 80, a podobno nie jest to kraj dla starych ludzi...

użytkownik usunięty
Bismarck

Ale swojego rekordu(Najstarszy zwyciężca) raczej nie pobije ;)

Przynajmniej nie w tym roku ;)

Dokładnie

kryst007

Nie wiem za co ta nominacja o za co oscar za " Debiutantow"

maciekb80

o = i

maciekb80

zgoda co do Oscara za debiutantów, a rola w której zastąpił Spaceya jak dla mnie jego najlepsza i na nominację na pewno zasługująca

kryst007

Mistrz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones