Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Zbrodnią jest oglądać film z jego udziałem z lektorem! Ma coś magnetycznego w głosie, a w
połączeniu z brytyjskim akcentem... Wspaniały.

Keira2016

zgadzam się w stu procentach, jego brytyjski akcent powala na kolana. cu-do-wny !

Keira2016

co racja to racja mam tak samo, filmy tylko z napisami uwielbiam jego akcent

Keira2016

akcent Colina jest boski

Keira2016

potwierdzam up :)

Keira2016

zgadzam się w pełni, zawsze bardzo ubolewam, kiedy filmy z nim w roli głównej "są puszczane" w telewizji i trzeba je oglądać z lektorem, który zagłusza jego cudowny, hipnotyczny głos i to, za co kochamy Brytyjczyków - ich godny pozazdroszczenia akcent ;D

użytkownik usunięty
Keira2016

Popieram, uwielbiam jego głos! Zresztą brytyjski akcent to chyba najpiękniejszy akcent jaki kiedykolwiek słyszałam. Mogłabym słuchać godzinami.

Amen :)

Keira2016

Taaaaak. Można się zakochać w samym głosie!

Keira2016

Zgadzam się, filmy z jego udziałem oglądam tylko z napisami. Genialny głos i rewelacyjny akcent! Zresztą aktor również genialny, choć mocno niedoceniany. U mnie top 10.

Keira2016

Uwielbiam tego aktora, ale jak dla mnie jego głos mu nie pasuje - myślałam początkowo, że ma delikatniejszy głos, a nieźle rzęzi - dla własnego zdrowia psychicznego oglądam z lektorem :) Ale aktor bardzo dobry.

użytkownik usunięty
Keira2016

obejrzałam przypadkiem zwiastun Kingsmana z niemieckim dubbingiem...

to było złe.... bardzo złe....

Najpiękniejszy akcent, jaki w życiu słyszałam. Jest przystojny, tajemniczy, słodki, utalentowany i... cudowny. Czy on ma w ogóle jakieś wady?

KellyMorgan

jest spod panny ;)

Keira2016

Jedna z jego najlepszych ról.

Keira2016

Dobry lektor,to druga połowa oryginału.Lepszy niż dobry,to jeszcze lepszy/

Keira2016

Według mnie ten film można oglądać tylko w oryginale lub z świetnym dubbingiem, Lektor to już w ogóle nie pasuję do takiego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones