Common

Lonnie Rashid Lynn

6,7
8 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Common

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy aktor wśród raperów. Wciela się w różne postacie,wykonuje
należycie swoją pracę w filmie. Dla mnie na 7.

razzor91

Na to chwile najlepzy jest Mos Def.
Najlepzy to bylby 2pac wsrod raperow, gdyby nie przedwczesna smierc moglby byc jednym z najlepszych czarnych aktorow w tej branzy. Bardzo wysokie noty dostawal od ekspertow, a kilka rol to udowadnia, chocby Juice, Poetic Justice czy Klincz.

black_bastard

Myślę,że masz racje. 2pac był wielkim artystą.
Co do Mos Defa,niestety,widziałem z nim praktycznie tylko 2 filmy,więc ciężko mi ocenić jego poziom aktorski.
Pozdrawiam :)

razzor91

Mógłbyś wymienić innych raperów zajmujących się aktorstwem (nie takich co mają max dwie role i to w filmach muzycznych jak Eminem)? Na "czarnym" rapie się nie znam (na "białym" też średnio), a w sumie jestem ciekawa.

Patianna

Ładny odkop z przed 5 lat :D
Moja pierwsza myśl to Ice Cube.
W filmach dość często pojawiał się Snoop Dogg, 50cent. Wspomniany tutaj Mos Def też całkiem nieźle sobie radzi.
Myślę, że warto wspomnieć, że Will Smith też próbował swoich sił w rap grze, aczkolwiek on jest znany głównie jako aktor.
Dodatkowo mniej znana w PL kobieta, Latifah ma dość sporą filmografię.
Od biedy jeszcze Ice-T, aczkolwiek on gra w 3 lidzie filmowej.

Ogólnie nie jestem ekspertem, poleciałem z głowy. Pewnie coś by się jeszcze znalazło, ale no ja więcej nie wiem. Mam nadzieje, że pomogłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones