Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

patrzę na nią i patrzę, i co widzę? Keirę Knightley, młodszą wersję oczywiście, ale zawsze...

amb05

Z buzi podobna do Mathildy May ("Siła witalna").
Naga, nieskrępowana uroda Mathildy May jest tam tak obezwładniająca, że pozwala wybaczyć filmowi "LIFEFORCE" wszystko.
Wielkie piersi i pupa Matyldy, przy proporcjonalnie niedużej budowie ciała, ogląda się z prawdziwą przyjemnością.
Sfotografowano je z taką miłością, że wprost nie można oderwać wzroku. Urzeka ta staranna cierpliwa kontemplacja tego przepięknego ciała. Być może jednego z najpiękniejszych w historii kina w ogóle.

A jednak jest jedna rzecz, a właściwie osoba, która nie pozwala przejść obok tego filmu obojętnie.
Mathilda May to Inkarnacja Daisy Ridley, a zwłaszcza Hayley Atwell

AutorAutor

jest podobna do tych aktorek, jednak sposób jej mówienia, naturalność i swoboda bardziej skłaniają mnie do podtrzymania mojego zdania...
i ten uśmiech
http://www.filmweb.pl/Duma.I.Uprzedzenie/photos/278722
jedyne do czego bym się przekonała, to to, że Daisy jest połączeniem Keiry i Hayley

amb05

Keira jest wiotka jak płatek ucha. Daisy to wojowniczka. Bliżej jej do Hayley. I do Mathildy, o ile tak rozkwitnie :-)
Czas pokaże.

AutorAutor

ostatnio faktycznie Keira zeszła na psy... ale zapowiadała się dobrze... oby Daisy się nie wypaliła, ale rozkwitała i cały czas nas pozytywnie zaskakiwała

amb05

"Gra tajemnic" temu zaprzecza.

AutorAutor

ale w "Zacznijmy od nowa" mi się nie podobała

amb05

Miałam to samo skojarzenie - Keira jak nic:) szczęka nie aż tak wysunieta, ale sa podbne a jak się odezwała to już wogóle

amb05

Keira to chudzielec, a popatrz tylko na nogi Daisy. Prima sort.

Majami_2

tu się zgodzę, ale po twarzy nadal Keira, jak nic...

amb05

W pewnych momentach przypominała mi Keirę, ale tak ogólnie dla mnie to prawie jak nasza Ania Mucha

amb05

Trochę podobna do Keiry ale dla mnie to ładniejsza wersja Megan Fox.

amb05

Keira ani się do Daisy nie umywa. Daisy to zjawisko. Tyle w temacie

Pawcio_filmaniak

Chyba na odwrót :) Ale podobno o gustach się nie dyskutuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones