Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

Wykorzystana szansa

użytkownik usunięty

Jestem bardzo mile zaskoczony postacią Rey. Dziewczyna bez niemalże żadnego doświadczenia w filmach dostała wielką szansę na rozpoczęcie kariery, grając jedną z głównych postaci w "Star Wars" i wykorzystała tą szanse doskonale. Mocne 9 za "Przebudzenie mocy"

zgadzam się. też bym ją brał mimo że jest rok młodsza odemnie

Expendable91

A rok to taka wielka różnica?

wogole nowa ekipa w star warsach była w deche

ale wiadomo frajernia z polski wie lepiej wszystko

tyskacz87

Po pierwsze - nie spamuj, to nie jest czat na FB.

Po drugie - zdefiniuj dlaczego "frajernia z Polski" ma tylko problemy z tym filmem?

na pewno posypią się kolejne dla niej role dawno nie widziałem kogoś kto kradnie cały czas film naturalna na ekranie i tyle

tyskacz87

Tak, tu się zgadzam. Naturalna, urocza, zaradna i dzielna. Bardzo dobrze wpisuje się w konwencję przygodową ;)

tyskacz87

kradnie caly czas bo wystepuje w 85% filmu sztuka by byla ukrasc film grajac w 15

sobol1237

Akurat najwdzięczniejsze role w tym filmie mieli Driver (bo czarny charakter z fajową maską) i Boyega (bo cały komizm się skupiał w jego postaci).

NickError

Ja bym powiedział, że cały komizm to się skupiał pod maską czarnego charakteru :)

Także niezbyt urzekł, wręcz skasztanił ten film za co trzeba obniżać ocenę. Jedyna scena z nim co wbijała w fotel to pokaz mocy jak łapał pocisk z blastera i gdyby takie rzeczy mi pokazywali dalej w filmie to byłbym w niebo wzięty ale niestety dalej to on tylko maskę ściągnął i efekt albo śmiech albo żal że taki ma ryj.

tyskacz87

+tyskacz87 Język godny gimnazjalisty....

Patrząc na głównych aktorów w poprzedniej serii, to pozostaje jej życzyć tyle szczęścia co miał Ford :)

Zgadzam się, szansę wykorzystała.
W dodatku całkiem ładna, normalna dziewczyna. Mam nadzieję, że nie zacznie kombinować ze swoją urodą. Normalną :)

Spoko aktorka bardzo słabe napisane postacie i filmy.

No i wykorzystała szansę i posypały się te role? Nie. Weszła mocno, ale jednak nic nie jest z góry ustalone bo wyszła na tarczy - przez to jak jej postać dalej napisali twórcy. To wręcz niewiarygodne jak tak można to zepsuć. W ciągu siedmiu lat jej inna najsławniejsza rola to tylko dlatego, że zagrała w wielkim niewypale sci-fi. Może się jeszcze odrodzi, ale na pewno nie tak to miało wyglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones