Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

myślałem że będzie mocno irytować w Star Wars ale doskonale się wpasowała między starą obsadę. Piękna ale nieprzesłodzona.

jackc1977

Zgadza się. Fajne pysio ;)

jackc1977

Nieprzesłodzona, bo bardzo praktyczna (znajomość języków i mechaniki) i inteligentna ;)

jackc1977

Jest lepiej. Jest jak Leia i Luke w jednym. Na dodatek wygląda dobrze bez makijażu, co jest darem bożym, gdy ma grać pustynnego złomiarza. Nie wnikajmy, że jest trochę zbyt idealna - rycerz jedi, pilot, mechanik w jednym. Moc zawsze była silna po męskiej stronie, ale do podbicia Box Office potrzebują żeńskiego bohatera. Potrzebują: córki Skywalkera (moje zdanie)!

mates_z

Owszem, żeby tak ładnie wyglądać bez makijażu to trzeba mieć niesamowity dar - Naturalną Urodę :)

jackc1977

Jest do bani, jako bohaterka filmu. Zrobili z niej supermenkę, a nie na tym to polega. Jednowymiarowy charakter, który niczego nie musi się uczyć - "Mary Sue". Wybitną aktorką nie jest, a opinie o jej urodzie są mocno przesadzone - Angielka. Wystarczy, że otworzy usta; zęby jak otwieracz do butelek. Kto nie wierzy, link: http://i.imgur.com/Yy2RriC.jpg

Piramidoglowy

Dobrze sie czujesz? Bo chyba coś ci nie styka pod kopuła. Typowy janusz flejmer co nic nie ma tylko narzekac. Idz ku*wa zagraj lepiej cepie !

Barricade18

Odezwał się kasztan, rey to postać fatalnie napisana i nawet daisy ridley za nią nie przepada

użytkownik usunięty
Barricade18

Janusz flejmer bo napisał, co uważa? Wracaj simpie ssać cyca matki i nie zawracaj ludziom gitary, troglodyto.

Popłacz sie a od mojej matki sie od.......

jackc1977

Dokładnie. Te same przeczucia i wrażenia.

jackc1977

Urodzi ona aktora i aktorkę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones