Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

ale w 50 Twarzach Graya to ona skupiła na sobie całą uwagę i zrobiła świetną aktorska robotę. Dla mnie jej Ana była świetna!

czort2110

Dokładnie.! Idealnie dobrana, jak w książce.

aga005

Zgadzam się. Świetnie sobie poradziła:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

treść lepiej się ogarnij człowieku,jak możesz mnie obrażać skoro mnie nie znasz,mnie też facet kiedyś zranił,ale nie obrażam wszystkich innych mężczyzn,jesteś odważny anonimowo,daj linka do facebooka to zabacze jak wygląda najgorszy facet na ziemi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

nic o mnie nie wiesz i nie masz prawa mnie obrażać,mylisz się że mam mnóstwo facetów,otuż nie mam czasu na nich,pracuję po 14 h o nie mam czasu na romansę,ani ochoty

Nigdzie nie napisałem, że masz mnóstwo facetów.
Napisałem, że kobiety ciągną najbardziej do facetów, którzy mają najwięcej kobiet. Proszę czytać ze zrozumieniem.
Najgorszy facet na świecie rozczarowałby cię, bo jest bardzo kulturalny i wartościowy. Faceci najpłytsi nie narzekają na kobiety, bo po co skoro traktują was jak zabawki do seksu, obojętnie czy aktorzy, piosenkarze, sportowcy, biznesmeni, bogacze, super przystojniacy, przebojowi cwaniacy. Czemu ich nie atakujecie tylko wielbicie skoro to tacy traktują was najgorzej jak się da :)

returner

Przykro mi. Ja na słowa się nigdy bym nie nabrał, bo nie jestem emocjonalny jak kobiety, a logiczny jak mężczyzna, a naiwność to ostatnia cecha jaką można mi przypisać :) Wiesz słowa mają zerową wartość dla mnie, to czyny/wybory określają ludzi moim zdaniem.
Zwłaszcza to z iloma, z kim i dlaczego, a w tej kwestii kobiety źle wyglądają. Kobiety mało interesuje przeszłość seksualna faceta, ważne jest przede wszystkim, że podoba się bardzo kobiecie z jakiego powodu (najczęściej próżność -dobry wygląd, przebojowość-cwaniactwo, kasa). Mnie osobiście najbardziej interesowała zawsze przeszłość i po niej wiedziałem bardzo dużo o człowieku, więc udawałem tolerancyjnego, by dość szybko wiedzieć, czy kobieta była wyzwolona i ilu miała facetów i jakich (prawie zawsze płytkich) lub też udawanie tolerancyjnego szybko dawało mi wiedzę, że jakiś facet jest płytkim podrywaczem który na dyskotekach czy w necie szukał łatwych kobiet.
Idealne miejsca, bo na dyskotekach są łatwe kobiety z racji miejsca typowego dla zabawy i alkoholu oraz raju dla prostactwa i rozpusty, a net bo łatwo zbajerować kobiety, idealny raj dla podrywaczy, krętaczy, manipulantów, kłamców, by zbajerować naiwne kobiety. Choć faceci bajerują kobiety właściwie zawsze i wszędzie. Dobra bajera/cwaniactwo/przebojowość to właściwie silniejszy atut niż dobry wygląd czy kasa, bo większość kobiet się na to łapie. Wy szczerych wartościowych facetów omijacie z daleka i macie ich za frajerów.

użytkownik usunięty
returner

treśćA zdj chcę ,bo muszę wiedzieć jak wygląda facet ,który mnie obraził by dać mu w pysk ,kiedy go spotkam

użytkownik usunięty
returner

treśćA tak nawiasem on nie był ,ani przystojny,ani brzydki,nie miał nawet kasy ,był biedny,ale ja głupia dałam się nabrać na jago czułe słówka(rzygać mi się chcę jak sobie o tym pomyśle)

"A tak nawiasem on nie był ,ani przystojny,ani brzydki,nie miał nawet kasy ,był biedny,ale ja głupia dałam się nabrać na jago czułe słówka(rzygać mi się chcę jak sobie o tym pomyśle)"

Więc jednak nie był brzydki. Gdyby był brzydki, a wartościowy nie miałby u ciebie szans lub miałby mniejsze od tego śmiecia.
To mówi źle właśnie o was kobiety. I co dałaś seks takiemu śmieciowi i to cię określa wybór/czyn, którego już nie zmienisz i nie skreślisz. A wartościowemu byś nie dała, bo nie dałabyś nawet mu szansy cię poznać, a nawet jeśli to musiałby się więcej nastarać mimo swej większej wartościowości. Widzisz faceci widzą co działa i daje efekty, a wy ciągniecie do płytszych i mniej moralnych facetów i dajecie seks najbardziej płytkim facetom, którzy wiedzą na co się łapiecie na próżność...cwaniactwo...egoizm. Skoro sama się przyznałaś po co więc twoje oburzenie ?

użytkownik usunięty
returner

czemu właśnie twierdzisz że dałam,no właśnie że nie,dlatego właśnie zerwał ze mną bo nie chciałam być uległą,a wolę brzydala z sercem niż przystojniaka chama

A więc to tak było. Wiesz, ale bardzo wiele kobiet jest co zgodziło się na seks bez zobowiązań z płytki facetami na kilka razy , układy bez zobowiązań czy romanse, a potem mają nieświadomych niczego mężów bądź też podobnych sobie, którzy też zaliczali. Wiele też kobiet godziło się na seks licząc na związek i było wykorzystanych. Ale nie ma w obu przypadkach co żałować, bo w obu sytuacjach czy jasna sytuacja seks bez zobowiązań czy wykorzystanie to te kobiety ignorowały wartościowszych, a ciągły do płytszych, bo miały w dupie, że mniej przystojni czy mniej śmiali, by się starali o nie mocniej, lepiej traktowali, byli bardziej moralni czy byli bardziej wartościowi. To małe ma znaczenie przy wyborze kobiet dotyczące faceta do seksu czy związku. To samo faceci wolą w większości przypadku ładne, a płytsze czy bardziej puszczalskie, niż brzydsze, a bardziej inteligentne czy bardziej moralne i szanujące się. Takie rzeczy na tym świecie niestety mają znaczenie trzecioplanowe, bo w wyborze płci przeciwnej decyduje próżność i egoizm ludzki i podobnie jak wśród zwierząt decyduje natura. Szukanie silnych genów, a nie wartości stąd wygląd/przebojowość/zamożność, które mało mają wspólnego z wartościami. W tych czasach romantyzm to pojęcie wygasłe. Kobieta szuka silnego samca z odrobinka romantyzmu, a nie kogoś co by się mocno starał o kobiety, to uznawane jest za słabość, frajerstwo. A ktoś miły za fajtłapę nie potrafiący poradzić sobie z kobietą. Świat jest oparty na prostych zasadach niezmiennie od tysięcy lat.

użytkownik usunięty
returner

treść jeśli ty się starałeś,a ona np.cię zdradziła,to widocznie nie była ciebie warta i zamiast obrażać inne dziewczyny to powinnieneś się cieszyć że ktoś inny ma pustą laske,bez wyższych uczuć,pewnie są siebie warci,jest takie powiedzenie ciągnie swój do swego
,,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

Zacznij pisać no to gratulacje ,że znalazłeś taką towarzyszkę życia,ale powiedz mi co ze zgwałconymi dziewczynami,czy one są winne że straciły dziewictwo w skutek gwałtu??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Poza tym, gdy kobiety, które spławiają facetów, a jeszcze są dziewicami poznają już seks i go polubią stają się przeważnie bardziej wyzwolone i chętnie zaczynają się puszczać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

a

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

co to za określenie dać seks ha ha

returner

HA, HA, HA, czyli tylko ten jest wartościowy co biedny i nie wygląda?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

I po co tyle teoretyzować??? Najlepiej wszystkie parametry ustawić na 120%, będzie szybciej gotowe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

treść I uważaj na słowa,bo możesz nieźle zabólić za nie,wystarczy adres ip komputera i cię namierzą,ciekawe czy przed sądem będziesz tak do mnie mówił?

spierdylaj kaboszonie

blastobacter

kooorrrwwa i po co takie stare wiadomości wstawiać hę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
returner

A tak pozatym Dakota jest pożądną dziewczyną ,mówiła w wywiadach że nie interesują ją romanse,a ciebie twoja zdradza bo ją nie zadawalasz ,pewnie ci zwiędł

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

dokonałeś zakupu kontrolowanego?

czort2110

zabawna,niewinna i naturalna... bardzo fajnie zagrała :)

użytkownik usunięty
mrs robinson

zgadzam się ,świetnie zagrała,ale niestety niewszyscy hejterzy potrafią przyznać się do błędu

Byłam sceptycznie nastawiona do filmu własnie ze względu na nią, a tu się okazało, że zagrała bardzo, ale to bardzo dobrze Anę. Jestem pozytywnie zaskoczona i stwierdzam, że cieszę się, że się pomyliłam. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

niewszyscy użytkownicy zostali odwszeni

czort2110

nie miałam żadnych oczekiwań w stosunku do jej głównej roli w 50 twarzach, ale moim zdaniem się nie popisała, przez cały czas trwania filmu miała rozchylone usta(co to za pomysł!?) przez co wyglądała jakby sapała (efekt miał chyba być taki że jest sexy, ale wcale tak nie było..), mówię kategoryczne nie

sollen

Według mnie była świetna. Naturalna, dziewczęca, niewinna. Bardzo dobrze dobrana do roli Any :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones