Dakota JohnsonI

Dakota Mayi Johnson

6,9
22 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Johnson

dlaczego tak świetna aktorka gra w takich beznadziejnych filmach... Po obejrzeniu Greya przejrzałam kilka filmów i chyba ze dwa odcinki serialu z jej udziałem... żadnego z nich nie przetrwałam do końca. Ale w każdym filmie Dakota się wyróżnia i jest często jedyną dobrą aktorką w filmie, otoczona bandą debili... Mam nadzieję, że może teraz zacznie dostawać jakieś rozsądne propozycje a nie jakieś zapchajdziury...

sylwiazdow

Może dlatego że jest kiepską aktorką?

smoke_city

Dokładnie ..kolejne drewno ala Kristen Stewart ..tępy wyraz twarzy i w ogóle strasznie niemrawa

pati1109

zgadzam sie w pelni, ten sam zerowy poziom aktorski. W Polsce pewnie by grala w serialach typu Dlaczego ja

pati1109

Za to Stewart dostała prestiżową nagrodę <Cezar> i tak szczerze granie jej w miarę dobrze wychodzi, ale powinna się trzymać z dala od romansów;)

sylwiazdow

w Need for Speed nawet jej nie odnotowałem. Imogen Poots wręcz przeciwnie. Jedyna dobra aktorka otoczona grupą aktorów rodem z telenowel w tym Dakotą Johnson

użytkownik usunięty
smoke_city

TA Imogen grała jakby nie mogła się wysrać

Może Ty masz takie problemy stąd takie chamskie i ordynarne komentarze, to szczerze współczuje!

użytkownik usunięty
sylwiazdow

TAK dakota jest cudowną aktorką,gra coraz więcej bo jest badzo utalentowana

Nie jest cudowna, jest kiepską aktorką i to że 50 razy napiszesz jaka jest wspaniała niczego nie zmieni...

Talentu ma mniej niż "urody" czy jest bardzo źle.

użytkownik usunięty
smoke_city

treść Idź się leczyć chory psychicznie człowieku,Dakota jest wspaniałą aktorką,a ty pewnie mieszkasz z mamusią bo nikt cię nie chcę,Johnson dokonała w swoim życiu już wiele,a ty tylko potrafisz krytykować,pokaż paszczę swą a ocenie czy jesteś taki piękny

użytkownik usunięty
smoke_city

A tak nawiasem to nie ja oceniłam grę Dakoty w 50TG pozytywnie tylko krytycy ,poczytaj sobię recenzje,jej grę oceniają jaką świetną,pisało że tylko ona w tym filmie grała,że dla niej warto obejrzyć ten film,rozumiem że może tobie jej gra się nie podobać,ale mógłbyś to inaczej napisać np.niepodoba mi się jej gra a nie że jest beztalencie,pamiętaj że każdy aktor/ka,ma złe role i dobrę

smoke_city

Koleżanko, dla Ciebie może nie jest ale dla innych jest. Wyobraź sobie, że każdy może mieć inny gust, inne upodobania. "To, że wiele razy napiszesz, że nie jest - niczego nie zmienia."

Zielona22

No co Ty nie powiesz? To odpowiedz mi proszę, jak uzasadnisz tezę, że "Dakota jest świetną aktorką" zagrała w jakimś wybitnym filmie? Została nagrodzona jakimiś prestiżowymi nagrodami lub otrzymała nominację za swoje kreacje? 27 lat

sylwiazdow

Ano wiesz, Dakota Johnson jest taka, jak niektórzy utalentowani aktorzy w naszym kraju :) Taka Olga Bołądź jest bardzo dobrą aktorką, ale marnuje się w filmach, do który pasuje jak kwiatek do kożucha, z prostego powodu - wszyscy mamy kredyty do spłacenia. Występ w Grayu jakkolwiek kompromitujący, zapewnia dobrą kasę, bo seria jest sukcesem. Zapewne podpisała kontrakt na trzy części i nie mogła się już wycofać - w ostatniej części widać jak bardzo aktorom pasuje granie w tym pretensjonalnym filmie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones