Darren Aronofsky

8,1
6 211 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Mickey Rourke / Randy "The Ram" Robinson - ''Zapaśnik''

Dla mnie ex-aequo z Portman w "Czarnym Łabędziu". Z tą różnicą że Rourke uciągnął sztampową historię aktorstwem. Bez tej kreacji film byłby wiele słabszy.

neo_angin

moim zdaniem Ellen Burstyn w Requiem dla snu , jej gra w tym filmie była niesamowita

lightning_3

Też świetna rola.

użytkownik usunięty
lightning_3

bahahahahah!!!

No przecież była świetna w tym filmie.

Rourke w "Zapaśniku" i Natalka w "Czarnym Łabędziu". Ogólnie aktorstwo w filmach Aronofsky'ego stoi na dość wysokim poziomie.

Sebu_BGZ

Bo w filmach Darrena kamera wręcz chodzi za bohaterem jakby chciała wejść do umysłu. Mam nadzieję,ze reżyser nie ulegnie komercji i dalej będzie tworzył filmy psychologiczne,o osobowościach zaburzonych.Może czas teraz na obraz ukazujący autodestrukcyjną i dziką naturę neurotyka ?

jamesdawid

Wydaje mi się że Nina z filmu "Czarny łabędź" była właśnie neurotyczką. I nie sądzę żeby Darren próbował nakręcić jeszcze jeden film o neurotyku.

Rourke - faktycznie, gdyby nie on "Zapaśnik" wiele by stracił. Burstyn w "Requiem..." - czy mi się wydaje czy ona dostała jakąś poważną - i zadłużoną - nagrodę za tę rolę. No i mój faworyt: Portman w wiadomym filmie, dla mnie szczyt jej możliwości, oby tak dalej, bo dziewucha zrobiła tutaj coś wielkiego.

Zdecydowanie Ellen Burstyn w "Requiem dla snu"

Jak dla mnie Burstyn w "Requiem", Portman w "Czarnym Łabędziu" oraz Weisz w "Źródle". Choć Rachel nie miała tak wymagającej roli jak Natalie czy Ellen, mnie oczarowała.

odkopując ten temat to dodam od siebie, że za mało mówi się o roli Seana Gullette w filmie "Pi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones