Darren Aronofsky

8,1
6 205 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Ze względu na poprzednie wspaniałe filmy postaram się puścić Noego w niepamięć.

JacekSzulc

nie mogłem uwierzyć że Darren nakręcił taki gniot, jakby to zrobił ktokolwiek ... ale nie ten fenomenalny żyd!!

JacekSzulc

myślę że to jakiś kryzys wieku średniego.. Jest po czterdziestce więc by się zgadzało.

JacekSzulc

Noe jest wlasnie wisienka na torcie jego filmow ! Wspaniale arcydzielo

użytkownik usunięty
JacekSzulc

Dziwne, biorąc pod uwagę, że nie jest to jego najgorszy film.

JacekSzulc

zdania co do Noego są podzielone... wg mnie każdy ma prawo do "wpadki" w dorobku...

JacekSzulc

Ciekawa rzecz co do średnich jego filmów - pierwszych 5 jest powyżej 7, noe poniżej 6, a mother! nieznacznie powyżej szóstki. Mój werdykt - skończył się. Jestem zgodny z większością Filmwebu w tym względzie - jego ostatnie dwa filmy to wielki upadek w porównaniu z wcześniejszym poziomem. Wcześniej Aronofsky kręcił filmy o dramatach jednostek, a gdy wziął się za metafory o ludzkości - napisał scenariusze tak chaotyczne, że źle się je ogląda na ekranie, trzeba dopowiadać sobie i upewniać samego siebie, że wielki pan reżyser właśnie coś takiego próbował pokazać. Oby jeszcze pomyślał o jakimś skromnym filmie o czyimś dramacie, bo efektowne filmy-symbole wyszły mu znacznie słabiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones