Dave Bautista

David Michael Bautista Jr.

7,7
39 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Bautista

Wg mnie zagrał tam ge-nial-nie !!!
Najlepszy aktor tego filmu, coś czego totalnie nie spodziewałbym się po gwieździe wrestlingu. Rola idealna dla niego, tak jak poprzedni film skradli Groot z Rocketem, tak ten w całości należy do Draxa.
Po prostu trzeba to zobaczyć :)

KarPie

Już w jedynce zagrał kapitalnie ,dawało się już wtedy wyczuć jego potencjał komediowy .Dlatego też zapewne reżyser rozbudował jego role w części drugiej no i w dwójce przeszedł samego siebie . :)

KarPie

fakt dialogi ma świetnie i bardzo pasuje do tej roli ale ja sądzę że i oni baby groot tak samo pozytywnie wpływają na film , ciężko ocenić kto jest lepszy a fakt jest jeden to ta dwójka rozdaje karty w tej części filmu :)) i aż szkoda że baby goot ma tylko jeden film , no ale zawsze zostaje nam niezmiennie dobry Drax prawdwa ?? a poza tym i to całkiem poza nawiasem Yondu nie zawiódł :)))

KarPie

Ja popieram, przyznajemy to średni główny wątek ratuja właśnie postacie :) Drax na pierwszym miejscu i dla mnie Yondu odwalil tu też mega robotę :)

KarPie

Akurat wrestlerzy mają taki zawód, że potrafią potem sukcesywnie przejść na aktorstwo bo to nie jest tylko "udawane" show jak to wszyscy uwazaja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones