Dave FrancoI

David John Franco

8,0
23 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Franco
ukash83

Bracia.

ukash83

Łaaaał serio 0.0 nie wiedziałam szybki jesteś -.-

PatrzAleNieZjadaj_

Ja nie wiedziałem, że James ma brata ale gdy tylko zobaczyłem uśmiech Dave'a... wszystko było jasne. Pod tym względem są identyczni.

mejki

zgadzam się całkowicie! widzę, że nie tylko ja to zauważyłam :D

mejki

http://25.media.tumblr.com/tumblr_me9g55zYVX1qgixfoo1_1280.jpg to prawda uśmiech identyczny:)

karolinaaaa96

no niewątpliwie podobni :D

PatrzAleNieZjadaj_

Jak oglądałem iluzję to myślałem, że to jest James xD.

tomciog18

No,podobni są :)

tomciog18

No bez przesady, są podobni ale nie aż tak, żeby ich mylić tomciu :D A swoją drogą też właśnie oglądałem "Iluzję" i od razu skojarzyło mi się że właśnie podobny jest do Jamesa ... wchodzę tu, patrzę... a to bracia :)

kibic2503

Bo nie wiedziałem, że istnieje inny Franco, ale są właśnie na tyle inni, że od razu sprawdziłem obsadę kto to był i tak jak ty zobaczyłem, że to bracia :).

ukash83

Mają jeszcze jednego brata, Toma bodajże, też dość podobny, ale on w show biznesie nie szaleje.

Miss_Joker

Tom jest najlepszy. W show biznesie nie szaleje, ale ma duzo wspolnego ze sztuką (jest malarzem, rzezbiarzem i ilustratorem). W ogole bracia Franco sa niesamowicie utalentowani, co mnie troche zaskoczylo.

ukash83

No to ten braciszek mi się bardziej podoba, nie ujmując talentu jego bratu.

ukash83

Podobny do Sławomira Fedorowicza - Cygana z "Uprowadzenia Agaty". Ten sam uśmieszek spod brwi.

ukash83

Hajtnął się z Alison Brie

ukash83

czasem tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones