Dawid Ogrodnik

8,5
55 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dawid Ogrodnik

Kropla w kroplę jak Mikołaj Krawczyk. Dobrze, że ma większy talent.

Auroraa14

Dokładnie, normalnie jak brat bliźniak, wszedłem tu, aby zobaczyć czy ktoś już wspomniał o tym podobieństwie :)

Auroraa14

Mnie się myli z tym panem: http://www.filmweb.pl/person/Tomasz+Zi%C4%99tek-1512760

Auroraa14

Większy talent od M. Krawczyka? Po co to porównanie skoro Krawczykowi talentu brak. Nauczył się co mógł w Łódzkiej PWST,TviF, ale niestety brak mu naturalnych predyspozycji. Gra jedynie w serialach, bo to proste seriale, bądz ogonki w filmach. Filmografia ogólnie znikoma. Zero nagród. Nie wiem nic na temat jego gry w teatrach. Natomiast jeśli chodzi o fizycznosc, to jeśli już, to zdecydowanie do T. Ziętka, tu rzeczywiście jest duże podobieństwo, zresztą wiele osób tak uważa.
A co do Dawida Ogrodnika to 'ma się ten talent'. Jest niezwykłym artystą.

1vinga

Porównanie dlatego, że taki miałam 4 lata temu kaprys. Skoro według Twych słów Krawczykowi talentu brak, to tym bardziej Ogrodnik ma go więcej, wymyślasz problemy. Polecam oduczyć się narzucania innym swojego zdania i uniżania wartości wypowiedzi innych. Dla mnie są podobni, dla Ciebie nie i tyle.

1vinga

Nawet zagrali braci w "Cichej nocy".

Auroraa14

Jak dla mnie mógłby zagrać Adama Bielickiego też są bardzo podobni ;)

Auroraa14

Podobny też do Bartosza Gelnera:-)

Auroraa14

Wg mnie to polski Orlando Bloom

Auroraa14

A jak dla mnie to podobny jest do Pedro Pascala, zwłaszcza w niektórych filmach i choćby na jego miniaturce na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones