Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger
Monika_Marko

Za dużo "Koszmaru z ulicy wiązłów" hehe;)

NickManu333

Ps.Fajne skojarzenie;)xd

NickManu333

Oglądałam tylko część 1,2,3,4,8,9.
Części 5,6,7 jeszcze nie widziałam.

Monika_Marko

To jeśli lubisz horrory to te też obowiązkowo nadrób, tyle że dla mnie są gorsze od poprzednich;)A tak na boku, to nie ma 9 części tylko 8 licząc z tą nową, pewnie się pomyliłaś,ale spoko zdarza się:)))

NickManu333

Jest 9 części wliczając remake:

1 "Koszmar z ulicy Wiązów"
2 "Koszmar z ulicy Wiązów 2 Zemsta Freddy'ego"
3 "Koszmar z ulicy Wiązów 3 Wojownicy snów"
4 "Koszmar z ulicy Wiązów 4 Władca snów"
5 "Koszmar z ulicy Wiązów 5 Dziecko snów"
6 "Freddy nie żyje. Koniec koszmaru"
7 "Nowy koszmar Wesa Cravena"
8 "Freddy kontra Jason"
9 "Koszmar z ulicy Wiązów" remake

Monika_Marko

Nie jestem pewien czy "Freddy kontra Jason" można wliczyć do części freddy'ego:/Ale może się mylę;)

NickManu333

Moim zdaniem można, bo w tym filmie więcej było historii zaczerpniętej z "Koszmaru z ulicy Wiązów" niż z "Piątku 13-go."

Monika_Marko

Może i masz racje;)

NickManu333

Halo! Co te filmy mają wspólnego z Diane? Nic. Nazwisko Heidkrüger niemieckie, urodziła się w Niemczech, jedna z jej babć jest Polką.
Piękna kobieta i bardzo dobra aktorka, jestem ciekawa czy ma jeszcze jakieś dalsze korzenie, świetnie mówi, w j.francuskim.

Monica_7

Co ma wspólnego aktorka z Freddym??? Nazwisko ot co:PWiem że trochę bezsensowny temat ale to się pytaj autorki tego tematu czemu go założyła:P,przynajmniej jest niezła beka, a ty wchodzisz na ten temat i gadasz o tym jaka to ona piękna i dobra aktorka, praktycznie każdy z tematów na jej temat jest o tym więc pozwól nam porozmawiać sobie o (dla odmiany) jej nazwisku a nie tylko o jej NIEZIEMSKIEJ URODZIE!;) A tak a propo to nie wiedziałem że ma coś wspólnego z Polską, więc dzięki;)

NickManu333

Tyle że ona ma na nazwisko Kruger, a Freddy z koszmaru Krueger

Monika_Marko

Hehe tak samo mi się skojarzyło jej nazwisko

Monika_Marko

Młodsza czy starsza? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones