Domhnall Gleeson

7,7
35 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Domhnall Gleeson

Ciekawe jak ukazał postać generała Huxa w nowej odsłonie S.W?

Rob_Rock

Bede z uwaga sledzil jego kariere ^^ Dostal w tym roku niesamowita katapulte.

Shinichi

No właśnie też to zauważyłam, teraz bardzo często go widuję w filmach. A jeszcze sporo przed nim :D

Shinichi

Prawda to, ale mam nadzieję, że się nie zmarnuje w blockbusterach. Chciałabym go zobaczyć w czymś ambitniejszym wkrótce.

Rob_Rock

Zgadzam się, ostatnio zaczął się pojawiać w mega produkcjach, sądzę, że otworzy mu to furtkę do kariery, i będzie mógł wybierać coraz to lepsze role.

LePetitBeurre

Jestem za - ma talent i do tego ma niesamowity urok osobisty.

LePetitBeurre

Ex machina, Brooklyn, SW, Zjawa i to tylko w tym roku, dośc pracowity rok miał. Trzeba mu przyznać że też umie wybrać sobie role, genialne filmy.

hiruqer

W Zjawie wypadł fenomenalnie.
W Ex machina zresztą też.

jojok21

Nooooo prawda, serio rozkręca się niesamowicie :) Trzymam kciuki.

Rob_Rock

Też szanuję, chociaż jest rudy, a łzy rudego piękny dar :')
Widziałam kilka filmów z nim, ale dopiero Star Warsy mnie przekonały, że to nie jest aktor jednej twarzy. Poprzednie jego role, które wcielił w życie, a mi się akuratnio nawinęły miały dużo wspólnego. Przede wszystkim były prawie całkowicie pozytywne, tudzież grał samego protagonistę. A jako Hux zagrał zupełnie inaczej - acz też bardzo dobrze, odnalazł się i w takiej postaci. Powoli wkracza do grona wschodzących gwiazd holyłud. Mam nadzieję, że zrobi trochę alternatywnych rzeczy, bo ma talent i się nadaje. Jak wszyscy wiemy do holyłud talentu mieć nie trzeba.

Rob_Rock

Ukazał najlepiej ze wszystkich moim zdaniem. Niewiele go było, niewiele mówił, ale nadrabiał emocjami oraz takim profesjonalizmem przejawiającym się w każdym ruchu, w kazdym geście, każdym spojrzeniu, a jak już się pojawiał i coś mówił, to miód nie scena. Może trochę przesadzam, ale o ile Przebudzenie mocy mnie bardzo zawiodło, to ten aktor był jednym z niewielu jasno świecących punktów tej produkcji.

doliwaq

nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones