Dominika Kluźniak

6,7
7 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Kluźniak

Wspaniała barwa głosu-mógłbym ja słuchac w nieskończonośc;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
accadacca

A w jaki sposób to sie odnosi do jej głosu?Zaliczyłeś tylko lodzika-co oznacza,że ona jest transwestytą a ty gejem;)

Berith7777

Zależy gdzie. Mnie w dubbingu doprowadza do szału. wszędzie ma straszną manierę mówienia i wszędzie brzmi tak samo. Dramat.

Anulsia

Skoro tak uważasz.

Berith7777

głosik ma cudny.

Anulsia

dokładne. Psuje wiele animacji. Jak ujadający chihuahua ;)

Berith7777

świetnie się jej słuchało w Meridzie Walecznej!! idealny głos!!

Berith7777

tak, głos ma nietuzinkowy! :) świetna kobieta :D

Berith7777

Jak zawsze wymiata, świetna w dubbingu (nie tylko w gangu wiewióra, ale też w iniemamocnych grając opiekunkę Jack-Jacka, no a w Meridzie to już w ogóle cool), marnuje się dziewczyna grając w serialu...

Pan_i_PaniKa

Ale na szczęście ciągle dubbinguje.

Berith7777

Ja właśnie obejrzałem "Koralinę", a że natknąłem się w telewizji na "M jak miłość" to z ciekawości sprawdziłem czy to przypadkiem nie jest ta aktorka, która gra żonę Marka. Okazało się, że to ona. Ma bardzo przyjemny głos do dubbingu, nie wiedziałem, że zdubbingowała tyle filmów.

Berith7777

Zgadzam się ma coś w sobie,osobiście to z wyglądu też mi się podoba . :) Zupełnie nie obchodzą mnie te docinki na jej temat odnośnie urody i głosu. ( pisane w większości przez zazdrosne panienki ) Film "7 rzeczy..." obejrzę głównie dla niej . :)

Berith7777

Mnie ostatnio zachwyciła żywiołowym dubbingiem Charlotty w "Księżniczce i żabie"; niby tylko drugi plan, ale najlepsza z całej - i tak mocnej - obsady.

misiek_st

Zgadzam się.

misiek_st

Dobry aktor dubbingowy ma jedną przewagę nad takim aktorem który w dubbingu nie pracował . Mianowicie umie "grać głosem . tz wyrażać głosem emocję . Ile to ja razy widziałem filmy/seriale w których aktor wypowiada kwestie jednym tonem głosu . Pani Dominika nie ma z tym najmniejszego problemu . :) Zresztą podobnie jak Jacek Kopczyński który gra w tym samym serialu . :)

użytkownik usunięty
Cobros

Jacek Kopczyński to chyba jeden z moich ulubionych aktorów <3

Powiem tak jeśli przyjmiemy Boberka za "króla " współczesnego dubbingu to Kopczyński jest dla mnie 'księciem " a miejscami bije Boberka o głowę . :)

Berith7777

niestety mam zupełnie przeciwne odczucia

starlight_11

Niestety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones