Doona Bae

7,8
5 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doona Bae

Świetna jest w tym filmie, najciekawszy wątek dostała wg mnie. W The Host wypadła słabo,
tu nie mam zastrzeżeń.

Pauleta

Zgodzę się, jej wątek był najciekawszy :) Zagrała też chyba najlepiej z głównej obsady Atlasu.

Pauleta

zgadzam się, naprawdę świetnie zagrała w Atlasie :)

Pauleta

nie mogłam oderwać oczu od niej i Sturgessa, tworzyli niesamowity duet na ekranie.

użytkownik usunięty
dropoflunacy

Zgadzam się ze wszystkimi osobami tutaj:) Ich wątek był najciekawszy:)

Pauleta

Ujęła mnie w roli Sonmi-451.. Nie mogła oderwać oczu od niej..

Pauleta

A mnie rozczarowała. Podejrzewam, że spowodowane jest to tym, że przeczytałam książkę.

Ringoo

Ja też przeczytałem, ale zgadzam się z poprzednikami - Sonmi jest przesłodka i cudna, a ucharakteryzowany Sturgess po prostu hipnotyzuje.
A propos, Doona Bae urodziła się w Seulu. I w "Atlasie..." gra kogoś, kto musi oglądać swoje rodzinne miasto zniszczone i w łapach totalitarnego reżimu. Odważna dziewczyna.

Lukas_Art

Do wyglądu nic nie mam. Bardzie chodziło mi o "nieco" okrojoną i zmienioną historię. Chociaż materiału było tyle, że mógłby powstać osobny film.

Ringoo

"Nieco" okrojona historia to wielkie ugrzecznienie. Oboje wiemy, że motyw z Sonmi został w filmie przewrócony do góry nogami ;)

Lukas_Art

No niestety...

Ringoo

Rozczarowała Cię jej gra aktorska bo scenarzyści okroili wątek?

mareczekp2

Musiałam trochę pomyśleć, bo pisałam to już jakiś czas temu. Odpowiedz jest nie na poprzedni post, tylko na pierwszy i zrobiłam literówkę, a konkretniej miało być: rozczarował mnie (wątek), a nie rozczarowała mnie gra aktorska.

Ringoo

Zagrała faktycznie świetnie. Książkę czytałem po obejrzeniu filmu więc zmiany mnie nie zraziły. I choć treść książki jest o wiele bogatsza, obie historie są dla mnie wspaniałe.

mareczekp2

Fakt, najlepszy wątek, zarówno w książce jak i w filmie.

Pauleta

"Prawda jest jedna. Jej wersje to nieprawdy."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones