Drew FullerI

Andrew Alan Fuller

7,3
848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Fuller

Super grał w Charmed Chrisa, syna Piper i Leo :)

Freaky_Phoebe

zgadzam się :) Chris i Piper to moje dwie ulubione postacie no jeszcze lubie Wyatta :)

emat

Ja też się zgadzam w 100% a i jeszcze lubie Paige (te jej miny są zabujcze) :D

madz009

Sorka są zabójcze :D ahhh te emocje!! Podoba mi się też jego gra w Kontrakcie :D:D

madz009

Ja się nie zgodzę. Bardzo nie lubię Chrisa.

Freaky_Phoebe

Jejciu, jaki on przystojny... Zakochałam się po raz pierwszy w życiu w aktorze!!! Chociaż...troche za stary dla mnie;)

The_Slayer

Nom dla mnie też... ale pomarzyć zawsze można :):)

użytkownik usunięty
Freaky_Phoebe

syna?no ja wiem ze on tam jest z przyszlosci czy cos...ale potem okasze siue ze on jest ich synem?

Tak. Chris jest synem Piper i Leo i przybył z przyszłości, by chronić Wyatt'a...pierwsza o tym dowiedziała sie Phoebe w odcinku ''Legend of sleepy Halliwell'' (Legenda o bezgłowej Halliwell)w 6 sezonie. w nastepnym odcinku Paige, a w nastepnym ''The courtship of Wyatt's father'' (Zaloty ojca Wyatt'a) Piper zaszła w ciąże i na końcu dowiedziała sie, że Chris jest jej synem...;))) pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!

Donna_Piper_Halliwell

pomoże w mi ktoś w którym odcinku i sezonie czarodziejek Chris przybywa z przeszłośći do czarodziejek napiszecie proszę.

julia311

Chris pojawił sie w Oh My Goddess przynajmniej z tego co pamiętam to był ostatni odcinek 5 sezonu chyba

Freaky_Phoebe

Ja lubię serialowego Chrisa. Jest taki skomplikowany i wgl z resztą Piper i
Leo to również moje ulubione postacie. Szkdoa tylko, że Chris musiał umrzeć
:(

NoName_666

No szkoda ;(

Ja też go uwielbiam .
Jest mega przystojny i taki słodki ;]
Okropnie mi się podoba .

akasia10

Chris musiał umrzeć albo wrócić do przyszłości bo to nie jego czas ani miejsce;)

a tak trochę zbaczając z tematu;) Zrobiłem ostatnio film prezentujący nową czołówkę serialu Charmed a konkretnie czołówkę następnego pokolenia, które następuje po trzech słynnych wiedźmach. Fani serialu Charmed na pewno odnajdą w nim znajome twarze i z pewnością będą zadawać sobie pytania typu "z którego to odcinka on wytrzasnął te klipy" ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ED5RFqvNlQE

miłego oglądania:)

NoName_666

potem się okazuje że przyszłości nadal żyje bo zmienił ją tak że wszystko bd happy endem ale i tak smutno że go nie ma już w serialu :(

Freaky_Phoebe

Drew Fuller świetnie zagrał Chrisa. Bardzo polubiłam tę postać i teraz jest moją ulubioną z całego serialu. Ma fajne moce i jest bardzo sympatyczny ( w późniejszych odcinkach 6 sezonu, bo w początkowych ma wiele sekretów i ma się wrażenie, że szykuje jakiś podstęp by zniszczyć czarodziejki).
Wiele osób uważa, że przybycie z przyszłości syna Piper i Leo to już naciąganie serialu. A ja myślę, że wprowadzenie takiej postaci jak Chris trochę go ożywiło po śmierci Prue. Bardzo żałowałam gdy musiał umrzeć, później bardzo mi go brakowało w domu czarodziejek, gdy im już nie pomagał i nie wynajdował cały czas jakichś demonów :) Szkoda też, że póxniej widzimy go zaledwie w 2 czy 3 odcinkach i to jedynie przez 2 minuty. Szkodaa :(

Chriper

Także uwielbiam postać Chrisa i w ogóle samego Fullera. Początkowo dziwnie się czułam oglądając serial, gdy jego już nie było, jednak póżniej jakoś się przyzwyczaiłam. Bardzo lubię także Piper i aktorkę, króra ją gra, Holly Marie Combs.

Freaky_Phoebe

NIE!!! SPOILERY!!!! Po co ja wlazłam na to forum.

Po raz pierwszy oglądam właśnie sezon 6, bo swego czasu za szybko się zraziłam. Początkowe odcinki to głębsza forma durnowatości durnowatej. Ale tym razem wytrzymałam i tak odkryłam Chrisa. Zaintrygował mnie jego wątek, a to właściwie jedyny powód, dla którego nadal oglądam ten serial. No i właśnie częściowo potwierdziły się moje podejrzenia (bo ja jednak stawiałam na to, że Chris jest Wyattem ^.^). Qrrde... zepsułam sobie zabawę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones