Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

Jestem ciekawa, czy jest jakaś rola, której nie potrafi zagrać. Aktor wręcz fenomenalny, mam nadzieję, że nie zmarnuje swojej szansy, bo może stać się legendą.

użytkownik usunięty
fucking_positive

Odsyłam w takim razie do Thomasa Sangstera, aktor z większym doświadczeniem, dlatego według mnie lepszy. Szczególnie w filmie gdzie grał z O'brienem widać różnicę. Ale obu uwielbiam:)

Nie wiem jak Thomas się wybił, ale moim zdaniem warto zauważyć, że Dylan jako 14 latek zaczął kręcić filmiki na YT i tam został wyhaczony

rolnikova

Obejrzałem trailer "American Assasin" i nie powiedziałbym, że to ten sam aktor, co grał Stilskiego w Teen Wolf :P Metamorfozę przeszedł, nie ma co ;p

Heroes_Pe

dokładnie to samo uważam. W szoku jestem. Taki nastolatek, przeciętny, a tu nagle prawdziwy facet jest. Liczę że to prawdziwa jego broda i włosy- dużo lepiej wygląda. Jestem pod olbrzymim wrażeniem

fucking_positive

no jeśli tak dalej pójdzie to uważam że rośnie nam drugi Will Smith, mogący zagrać poważnie każdą rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones