Dylan O'BrienII

Dylan Rhodes O'Brien

8,7
34 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dylan O'Brien

Ale dla mnie ten chlopak to chodząca mieszanka 3 aktorow - Jima Carreya, Shane'a Westa i świętej pamięci Paula Walkera. Jak obejrzalam film Wiezien Labiryntu - to jakbym widzialam mlodego Paula Walkera. Pozniej ogladalam "the first time"i tam chwilami strasznie przypominal mi Shane'a Westa - szczegolnie moment kiedy siedzi na huśtawce na placu zabaw. A na koniec zobaczylam go w kilku wywiadach - mimika, usmiech - wypisz wymalum Jim Carrey.

merry_5

Fakt, mi też ich przypomina, bardzo podobny do Jima- ten sam uśmiech :)

merry_5

Proszę nie porównuj tej stylóweczki do Jima Carrey'a bo to jest zupełnie inna kategoria.

awesomeone1

Co za roznica jaka kategoria skoro mowimy tu o wygladzie a nie grze aktorskiej. Poza tym ogladalam z nim juz kilka filmow i 4 sezony serialu i uwazam chlopak naprawde ma bardzo duzy potencjal, jak na aktora mlodego pokolenia gra naprawde dobrze. W serialu teen wolf stworzyl swietną rolę.

merry_5

Mówię tu o kategoriach : legenda,dobry aktor,przeciętniak,słaby aktor,beznadziejny aktor.
Mógłbym jeszcze bardziej sprecyzować,ale Jim trafia do grupy legend moim zdaniem,a Dylan O'Brien maksymalnie do przeciętniaków. Daj mi film w którym dobrze zagrał, postaram się obiektywnie ocenić jakim jest aktorem. Wygląd to nie wszystko prawda ?

awesomeone1

Caly serial Teen Wolf - moze sam w sobie serial nie jest zbyt ambitny ale dla mnei wlasnei rola tego chlopaka go ratuje. Szczegolnie 3 sezon. Uwazam, ze stworzyl bardzo dobrą, przekonującą role zarowno grajac postac dobrą jak i negatywną.

awesomeone1

Dylan jest fenomenalnym aktorem młodego pokolenia. Gra całym sobą; oczy, mimika, głos, każdy ruch... póki co, zero ambitnego filmu, ale wszystkie słabe filmy, ratuje właśnie jego gra aktorska. Nie wiem zatem, na jakiej podstawie wrzucasz go do worka z przeciętniakami. Poza tym ogląda się go bardzo miło, bo gra płynnie, naturalnie... ułatwia widzom "wejście do filmu". A druga część więźnia zdecydowanie na plus, polecam. :)

merry_5

Właśnie obejrzałam Więźnia Labiryntu i ten chłopak dla mnie to czysty Paul Walker tyle ze ciemnowłosy.Jego mimika twarzy,ruchy a nawet głos ,to niesamowite...

kareninka

sobowtór Paula....

merry_5

Kiedyś kłóciłam się z koleżanką, że Dylan to musi być jakiś młodszy brat Walkera. Mam nadzieje, że O'brien osiągnie tyle co on. No tylko inaczej skończy, oczywiście.

monAchilles

Proszę cię... Co takiego osiągnął Walker ? Popcorn MTV ? Osiągnięcia to ma Christian Bale. Walker po prostu zagrał w Szybkich i Wściekłych,których fenomen mnie strasznie dziwi. Może i Walker nie był jakimś drewnem,ale to aktor z kina akcji,gdyby nie Szybcy i Wściekli i jego śmierć,to nikt by go nie znał. To nie jest hejt tylko odzew na to gloryfikowanie Paula.

monAchilles

Ja też myślałam, że to jakaś rodzina Paula... mega mi go przypomina;)

merry_5

też mi Walker'a przypominał...

merry_5

Coś w tym jest :)

WhiteDemon

Dylan= Jim :D

merry_5

mi z kolei bardzo przypomina Kevina Bacona http://sopic.co/images/kevin-bacon/alg-bacon-footloose-footloose-b3d9bf9a49e5627 37fa785a78c7c2380-smaller-53972.jpg

merry_5

Na początku zastanawiałam się co w nim lubię kogoś mi przypominał.I w tedy w trym odcinku TW te uśmiech oooo Jim C.Uwielbiam aktora ,a teraz czas na młodsza wersje .

merry_5


ja bym jeszcze dodała Roba Lowe

merry_5

O kurcze! Pomyślałam dokładnie to samo - dać mu błękitne oczy i byłby niemal jak kopia Paula Walkera! Fajnie, że nie tylko ja to widzę:)

merry_5

dokładnie i również ja widzę w nim podobieństwo do Paula Walkera:D

merry_5

ja jeszcze widzę czasami Enrique Iglesias'a

aiesseias

no i jeszcze trochę ma coś z Keanu Reeves'a

merry_5

Paul Walker - jest podobieństwo

merry_5

to będzie gość w przyszłości na miarę Barda Pitta czy Deepa czuję to w kościach ; )

merry_5

Weszłam przypadkiem na stronę poświęcona temu aktorowi i na twój komentarz, byłam zaciekawiona czy faktycznie . Postanowiłam obejrzeć serial kilka odcinków i jakieś filmy żeby ewentualnie wyrobić sobie zdanie i powiem tak . MASZ ABSOLUTNĄ RACJĘ!!!!! Niesamowicie przypomina Paula , mimika te oblizywanie wargi górnej ... zupełnie jak Paul. Niesamowicie podobny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones