Eamon Farren

6,5
4 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eamon Farren

Eamon potrafi zaskoczyć. Mam nadzieję, że po nowym Twin Peaks drzwi do bram filmów wielkich reżyserów stać będą przed nim otworem. Jego chimeryczna natura daje o sobie znać. Richarda Horne można znienawidzić, w pewnych chwilach napawa obrzydzeniem i odrazą, jednak zło zawsze w pewnym stopniu jest niczym magnez. Można się zakochać. Zaskakujący aktor. Od wspaniałych i przezabawnych ról komediowych, np. "Girl Asleep" (zwłaszcza wersja teatralna z Windmill Theatre) po zwyrodnialców pokroju Horne'a. Eamon wypada niesamowicie.

Nadaje się do wielu wspaniałych kreacji: dzieła Szekspirowskie, mógłby zagrać Doriana Graya, wampira rodem z "Zagadki nieśmiertelności" - nawet może być filmowym Davidem Bowie. Ma w sobie coś hermafrodytycznego. Zresztą ta cecha przyniosła mu nagrodę za film "Carlotta".

To jest to COŚ.

justyna_bo_33

Powinno być więcej Richarda w Twin Peaks!
http://inmysecretroommm.blogspot.com/2017/08/sylwetka-dnia-eamon-farren.html

justyna_bo_33

Tak ! W pełni się zgadzam !!!
https://giphy.com/gifs/twinpeaksonshowtime-twin-peaks-showtime-3o7bufEzRX8p9dCYK I/fullscreen

Anit14

Mówiąc szczerze - zakochałam się :D ♡

justyna_bo_33

Ma to "coś" w sobie trzeba przyznać. Mega utalentowany jest , w Twin Peaks był rewelacyjny ! Mam nadzieję , że to otworzy mu furtkę do międzynarodowej kariery , żeby było o nim głośno !

Anit14

Namaściłam go na nowego Nosferatu. Eamon to fajny chłopak, utalentowany aktor. Poza tym zachwyca ciekawą urodą i spojrzeniem 'coldeyes' - 'Heat in heart' ;)

justyna_bo_33

Oj tak ! Liczę , że niedługo znowu go zobaczymy w jakimś serialu lub filmie , bo talent jest , ciekawa uroda , więc nic tylko trzymać kciuki za niego :D

Anit14

W 2019 roku można będzie go podziwiać w netflixowym wiedźminie w roli Cahira. Trzymam kciuki za ten serial i mam nadzieję, że właśnie ten serial będzie trampoliną w karierze Eamona. Facet ma talent, książkowy Cahir jest ciekawą postacią, a twórcy tego show są profesjonalistami z doświadczeniem, więc jest spora szansa, że pan Farren znów nas zauroczy... zwłaszcza was, drogie Panie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones