Eddie Redmayne

Edward John David Redmayne

8,6
61 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Redmayne

Do wczoraj. Jak zobaczyłam Dziewczynę z portretu wiem, że Oscar w tej kategorii jest zagadką. Tom Hanks też zdobył Oscara 2 razy z rzędu... Eddi może to powtórzyć... I to piszę ja - wielbicielka DiCaprio :)

majkalipcowa

Dokładnie takie same mam odczucia :-) Nie zdziwię się jak zgarnie Oscara. Nie ma dla niego konkurencji chyba. Lubię DiCaprio, ale Oscara powinien dostać za "Wilka z Wall Street". W "Zjawie" nic wielkiego nie pokazał.

mohammadal

A dla mnie Eddi zagrał teatralnie, nie przekonał mnie w ogóle do granej przez siebie postaci. Manieryczne gesty itp.
Za włożenie sukienki Oskara nie powinno się przyznawać. Może i w "Teori Wszystkiego " zagrał bardzo dobrze, ale w Dziewczynie z portretu bardzo przeciętnie. Leo nie ma konkurencji w tym roku!

Paola111_2

Ten film właśnie taki miał być. Dla mnie miał cudny klimat i ja w niego weszłam. Kibicuję DiCaprio, bo uważam go już od lat za świetnego aktora i w Zjawie nie zawiódł, ale Eddi też zagrał bardzo dobrze.

Paola111_2

Zgadzam się. Uważam, że sama nominacja Redmayne do oscara za rolę w "Danish girl" była przesadą, jego wygrana mocno podważyłaby powagę akademii. Bardzo nie lubię tego aktora, widziałem 3 filmy i w każdym z nich zagrał to samo: gościa który jedyne co robi to idiotycznie się uśmiecha, przekrzywia twarz i płacze na zmianę. Zmarnował szansę na odpowiednie odegranie pionierskiej postaci, która jest ukazywana w "Danish girl". Wiem, że piszę trochę po czasie, ale miałem ochotę po prostu wyrazić swoją opinię ;) Chyba każdy ma do niej prawo, co nie? :D Pozdrawiam.

majkalipcowa

DiCaprio wielbię całym sercem, ale co on zrobił w tej Zjawie, że wygrywa wszystkie nagrody? Miło by było, gdyby Eddie okazał sie czarnym koniem tegorocznej gali :)

filmowy_laufer

Miło by było gdybym nie zasnęła i zobaczyła tę Galę na żywo :)) Jestem jej bardzo ciekawa. Ciekawi mnie najbardziej Oscar za pierwszoplanową rolę męską - nie ukrywam :)

majkalipcowa

Ja już sobie zaplanowałem co zrobić, że na gali nie usnac :)

Mnie ciekawi najlepszy film, aktorka 2plan, reżyseria i scenariusze :)

filmowy_laufer

A to ciekawe... podziel się co zrobić ? : )) Bo chciałabym dotrwać wszystkich kategorii.

majkalipcowa

To taki plan, że w piątek pójdę późno spać, w sobotę wstaje wcześniej, a spać pójde tez wczesniej, a w niedziele tez pojde spac wczesniej, budzę się o 2, wypijam kawę i bez przysypiania oglądam galę. Sprawdzony sposób, próbowałem już na innych okolicznościach :)

filmowy_laufer

Fakt, trzeba w niedzielę przesunąć sobie noc :)

majkalipcowa

No cos takiego ;)

filmowy_laufer

Sposób ze spaniem bardzo dobry, ja dodam od siebie zestaw budzików na 10-5 minut przed samą galą, w zeszłym roku zaopatrzyłam się też w termos herbaty i coś do przegryzienia.

Dagmara_Uniatowska

I może internetowe forum pobudzające i rozbudzające w trakcie :)

majkalipcowa

Toć DiCaprio jest największym pewniakiem w tym roku, gdzie tu zagadka? Jak ktoś śledzi rozdania nagród na bieżąco, to wie, że już dawno po zabawie. Leo zdobył w tym roku wszystko, czego do tej pory mu się nie udawało. Redmayne nie ma najmniejszych szans ani nikt inny.

Pauleta

Oczywiście, że DiCaprio jest tzw. pewniakiem. Nie miałam złudzeń po zobaczeniu Zjawy. Chciałam jednak podkreślić, że rola Redmayna też była zapadająca w pamięć. Poza tym nadal trzymam kciuki za DiCaprio i robię to już od lat :) Jest po prostu najlepszym aktorem swojego pokolenia.

Pauleta

No właśnie. W pewnym momencie Oscary przestają być zagadką, a stają się nauką ścisłą.

majkalipcowa

Ja rowniez mam obawy, ze znowu Leo nie dostanie Oscara (podkreslam - Jestem jego wielka fanka!). Eddie Redmayne to genialny aktor, tak jak i Michael Fassebender...takze Oscar w tym roku to wielka zagadka. Pozostaje czekac.

Iguana_

Redmayne to aktorska mielizna (szkoda słów na jego grę), proszę go nie porównywać do takiej aktorskiej petardy jaką jest Fassbender.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones