Edyta Górniak

Edyta Anna Górniak

9,1
266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edyta Górniak

Skala głosu Edyty Górniak wyliczona została na 3 oktawy i 8 półtonów. Wokalistka często porównywana jest przez krytyków muzycznych do Whitney Houston, Céline Dion, Violetty Villas oraz Mariah Carey, która słynie z mieszania najsilniejszych rejestrów z falsetem, podobnie jak Górniak

Baltazar25

Uwielbiam glos Edzi ; ) Profesjonalistka! Piekna barwa glosu i niesamowita moc! Cudownie sie Jej slucha,podobnie jak Whitney Houston czy np. Amii Stewart-ta sama liga.

Baltazar25

Wszystko się zgadza, ale wykonania hymnu narodowego podczas mundialu w Korei nie mogę jej darować. Poniosłą ją z tą swoją skalą głosową.

użytkownik usunięty
chemas

Zrobiła to po swojemu, nie wiem po co tyle jadu na nią się wylało, chyba przez to że ta reprezentacja była porażką.

Pan Hajto dziś tak chętnie komentuje mecze na polsacie a on i jego koledzy niezbyt biegali po boisku. Jakby wygrali i wyszli z grupy wtedy ta wersja hymnu byłaby zapamiętana jako coś cudownego, tacy są ludzie obłudni.

Cały problem polega na tym, że wszystko można interpretować, ale nie hymn narodowy. Po prostu tego się nie robi, a już na pewno nie aż taka interpretacja. Krytyka nie miała nic wspólnego z porażką piłkarzy, a już zupełnie nic nie ma z komentatorstwem Hajto. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiś Francuz tak zaśpiewał Marsyliankę, że trudna by była do zrozumienia.

użytkownik usunięty
chemas

Ona próbowała w stylu USA ale jej nie wyszło cóż, nie zmienia to faktu że jest dobra w tym co robi.

Ja nie twierdzę, że nie jest bardzo dobrą wokalistką, ale hymn to hymn i tyle.

Baltazar25

I nikt nie potrafi tak zbezcześcić hymnu narodowego jak Edyta!

Baltazar25

Ona nawet hymnu nie umie zaśpiewać to jest najgorsza wokalistka w polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones