Elizabeth McGovernI

7,4
4 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth McGovern

gdy oglądałem pierwszy raz "dawno temu w ameryce to sie zakochałem ,najpierw w młodziutkiej Jennifer Connelly a nastepnie w pieknej Elizabeth McGovern .....
DO dzis są one moimi ideałami .........

jaco101

Piękna !!! też utkwiła mi w pamięci jej rola w tym filmie :D Noi Jennifer ten uśmiech :D CUDNE

jaco101

Nie dziwię się. Uważam, że McGovern jest (była) jedną z najpiękniejszych aktorek.

jaco101

To i ja powiem, że serducho mi mocniej zabiło gdy zobaczyłem tę piękną kobietę...

jaco101

A właśnie mi się strasznie nie podobała. Po prostu mnie od niej odrzucało. Przynajmniej w "Dawno temu...", innych filmów z nią nie oglądałem, także ciężko mi powiedzieć, czy to wina charakteryzacji czy to po prostu nie mój typ.

Lepkam

Miałem to samo. Jak dla mnie była strasznie irytująca w Dawno temu i była najsłabszym punktem naprawdę świetnego filmu. Natomiast młoda Connelly jak najbardziej, miała w sobie niesamowity urok.

jaco101

Nie dziwię się, jest bardzo podobna do Jennifer Conelly. Są bardzo delikatne i mają uśmiech Mony Lisy :)
Tylko McGovern ma w sobie jeszcze wg mnie coś z Nicole Kidman - taki pazur.

jaco101

Polecam w takim razie film "Ona będzie miała dziecko". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones