Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

ma wyższą śr. niż Elton?
Pewnie same gimbusiki dawały mu 1

ILoveHaribo

Wiem że trochę za późno odpisuje, ale nie mogę się powstrzymać:
Bo u Gagi szanse ma każdy (a że brzydka nie jest, to pozytywne oceny dostaje od każdego), u Eltona tylko faceci (więc homofobowie i zazdrosne fanki dają negatywne oceny) :D

13Gniewny

Osobiście nie lubię pedziów, ale obiektywnie stwierdzam, że Elton John był w swoim czasie jednym z najciekawszych zjawisk muzycznych. Dodam, że wyróżniam homoseksualistów i pedziów.

ILoveHaribo

Lady Gaga nie jest taka zła. Lubię jej piosenki. Kiedy patrzę na nią to trochę mi nawet przypomina Eltona z lat 70'. Nawet bym powiedziała że są do siebie bardzo podobni. Więc dlaczego pani Gaga ma wyższą ocenę? Ponieważ Lady jest świeższa niż Elton. Jej muzyka jest bardziej na czasie. Chodź i w sumie to i mało kto z dzisiejszej młodzieży kojarzy tego pana jako geniusza muzycznego i jednego z czołowych gwiazd lat 70'. Kiedy zadałabym pytanie: Co wiesz na temat sir Eltona Johna?. To większość by odpowiedziała: pedał, gej itp.
Mimo że Lady Gaga to bardzo uzdolniona piosenkarka to i tak jak dla mnie nigdy nie pobije Eltona Johna. Muzyk twierdzi że nie zamierza się ścigać z Lady Gagą. Przyznaje jednak ze: "Nie mam dzieci, ale gdybym je miał to na pewno była by nim Lady Gaga"

ILoveHaribo

a za co go tutaj oceniać ? To nie aktor. A jak już to gra jak kłoda. Zobacz sobie Kingsmanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones