Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke
Rob_Rock

w grze o tron bardzo oryginalna, piekna wrecz ideal , ale poza planem nie poznalbym jej na ulicy -wyglada przecietnie ,bez tych bialych wlosow bardzo duzo traci no i aktorsko tez tak srednio ,nominacje dostaje po prostu od tak

Rob_Rock

Mnie ona wcale sie nie podoba nie czaje czemu tak wiele osob sie nia zachwyca co innego Sansa ona jest piekna

Rob_Rock

Ja tylko z "Terminatora" ją znam.
157 cm wzrostu? Mnie, gdy byłem mały mówili: nie pal papierosów, bo nie urośniesz!:-)
Ale ja o czym innym. Zauważył ktoś, że wystarczy spojrzeć na jej imię i nazwisko, żeby domyśleć się, że to Angielka, a nie Amerykanka?

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Nie zgodzę się, Emilia jest piękna i zmysłowa. Jej rola w Terminatorze była dobra, inne młode znane aktorki nie przekroczyłyby poziomu, który ona tam zaprezentowała.

Rob_Rock

Ta dziewczyna jest mega pozytywna, naturalna, sympatyczna, ładna i bije z niej radość. Jak dla mnie super, takie osoby mogę oglądać

Rob_Rock

Lepiej przemilczmy tamtą rolę, jak i w Hanie Solo. Może być piękna, utalentowana i być radosna w wywiadach czy mediach. Lecz aktorką jest nijaką, bije od niej brak emocji.

Rob_Rock

Ta kobieta to żywy przykład jak można zrobić karierę w Hollywood przez łóżko. No i jeszcze ładna buzia musi być.

jasiu15

A to skąd wiesz, opowiadała Ci o swoich przeżyciach ?

nikone

Taki wniosek sam wysnułem. W jaki inny sposób mogła zdobyć jakiekolwiek role? Przez casting?

jasiu15

Dobrze by było w to wierzyć ;) choć pamiętam jak jakiś reżyser wypowiedział się o naszej Rosati (z którym była w jakimś związku) że jest uwaga cytuje "zwykłym workiem na spermę" . Nie pamiętam kto to był, ale to zapadło mi w pamięć, że dając dupy chciała zrobić karierę w stanach... Tam to takie dewiacje i chore jazdy że wszystko możliwe ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones