Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
37 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke
kamil_aleksander

Też właśnie byłam zdziwiona jej wysokim miejscem....

kamil_aleksander

Granica raczej nie przebiega miedzy lemingami/ gimbazą a ,,koneserami" - raczej chodzi o mocno subiektywne podejscie do oceniania ludzi filmu. Powszechne jest ocenianie za wygląd, za lubienie, czy też za jedną rolę. Ja to roziwązuję kompromisem - nie daję ocen, ale serduszka.

kamil_aleksander

I znowu ludzie piszecie o tej gimbazie, nie wiem masz jakiś kompleks?
Jeśli chodzi o jej wysokie miejsce to jak w przypadku każdego topowego serialu jest podyktowane popularnością gdzie Emilia gra jedną z kluczowych ról. Chyba nikt nie spodziewa się że to bd rzetelny ranking najlepszych aktorek wszech czasów... od dawna jest to ranking popularności.

DziurawaMarysia

potwierdzam ;)

pytelsonia

Spokojnie... Gimbaza to nie zawsze wiek, to zwykle stan umysłu, który obejmuje najczęściej dzieci w wieku 14-16 lat. A poza tym to, że ktoś chodzi do gimnazjum nie zawsze znaczy, że jest gimbusem.

kamil_aleksander

A kto się przejmuje rankingami tego cipowatego portalu?

Grifter

Uwierz mi dużo osób. Niestety...

Anaissa

No niestety...

Grifter

Ja na cipowatych portalach się nie udzielam, więc co Ty tu robisz? Masochista jakiś?

JackHolborn

"Bo ja jestem masochista
Lubię w łeb dostawać, lubię gdy krew tryska"

Grifter

No fakt, mnie to "wisi"

kamil_aleksander

Co rozumiesz przez "gimbazę"?

GodWhore

zapewne "małolactwo".

kamil_aleksander

Tak jak kiedys było pokolenie mtv to teraz pokolenie disney daje o sobie znac glosujac byle jak i nie zastanawiajac sie nad czym

rafiq11

Bardziej pokolenie otwartego internetu:)

kamil_aleksander

faktycznie - straszliwie "drewniane" aktorstwo.

Są aktorzy, którzy grają siebie. Np. Arnold Szwarceneger - gra Arniego. John Travolta - siebie. Bruce Willis - tak samo....

Emilia także gra jedną rolę - histeryczki na przemian zdziwionej/wkurzonej światem.

Gra o Tron, nowy Terminator - ciągle to samo....

kamil_aleksander

To moja wina bo kiedyś podbiłem jej pozycje z kilkuset moich kont, toczyłem wojnę z administracją i moderacją filmwebu.

Te wysokie pozycje młodych aktorek to moja zasługa.

Decepticon_Destructor

kilkaset kont ? matko ....ale masz zajecie....

riko62

to nie jego wina, że choruje na autyzm

kamil_aleksander

Więc sam sobie odłączysz internet ...

kamil_aleksander

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10153689_507833665994 932_795133108027115519_n.jpg?oh=c4fb85267db44621d57fea0bbb19730b&oe=566B66B9

kamil_aleksander

A ty należysz do gimbazy czy do lemingów? Bo widze że wolisz Harrego Pottera od Avengers.

kamil_aleksander

7 milionow stałych ogladaczy polskich durnych telenowel, to co sie dziwic...

kamil_aleksander

TO jest raczej ranking popularności i preferencji uzytkowników Filmweba i w żaden sposób nie przekłada się na prawdziwy ranking pokazujący najlepszych aktorów przecież :p

Micman1995

Słuszna uwaga

kamil_aleksander

A jaki jest według ciebie procent lemingów w społeczeństwie? Pewnie z 80, 90 %, więc zamykanie portali dla nich, mija się celem.

kamil_aleksander

Kompletnie nie rozumiem Twojej żałosnej wypowiedzi. Czy to przypadkiem nie jest tak, że każdy bez względu na wiek ma prawo do tego żeby ocenić pracę aktorów? To, że gra aktorska Emilii Clarke Ci się kompletnie nie podoba to nie znaczy, że każdy musi mieć identyczne zdanie. Jedynym typem ludzi, którym powinno zabrać się dostęp do internetu są ludzie Twoje pokroju. Pozdrawiam.

pepittek

Brawo

kamil_aleksander

Niech no tylko Daenerys z rodu Targaryenów, Pierwsza tego imienia, Zrodzona z burzy, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Księżniczka Smoczej Skały, Wyzwolicielka z Okowów, Matka Smoków, Srebrna Królowa, Dziecko Trzech, Córa śmierci się o tym dowie! A tak na poważnie to nie tylko gimbaza to ogląda... Szkoda tylko, że w GoT będzie już tylko gorzej:/ Mam nadzieję, że przedwcześnie zakończą serial bo później go sp......ą

Jabolak

Już to zrobili z szóstym sezonem...

ReginaSande

Smutna prawda, będzie coraz gorzej, a na koniec przewidywalne zakończenie. Albo nieprzewidywalne ale na siłę...

kamil_aleksander

jeśli się z kimś nie zgadzasz to mówisz, że jest gimbusem albo lemingiem. Bardzo mądrze lemingu.

kamil_aleksander

Ja oceniam jak ktoś mi się spodoba polubie to u mnie ma 10 i tyle :)

kamil_aleksander

Ja daje 10 bo jest taka piękna, ze jak dla mnie nie musi się nawet odzywać i ruszać wystarczy ze będę mógł na nią patrzeć :*

kamil_aleksander

blokowałbym dostęp do internetu ludziom którzy wyzywają od lemingów.

kamil_aleksander

Myślę, że gdyby oddzielić punkty za filmy itd punktów za seriale to by wiele pomogło.

zatkaokakao

Dobry pomysł

kamil_aleksander

Podpisuję się

kamil_aleksander

Zgadzam się, jest wielu aktorów, którzy mają zaniżone oceny choćby Michelle Monaghan. https://m.filmweb.pl/person/Michelle+Monaghan-68219
Niedawno obejrzałam z nią film i weszłam tutaj na jej profil i niemile się zaskoczyłam..

kamil_aleksander

I BOTÓW. Jest ich duży wysyp. NIE KOMENTUJCIE PROFILOW BEZ ZDJĘĆ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones