Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
57 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt

Macie czasem takie wrażenie, że kobieta nie jest jakoś super urodziwa, super piękna ale mimo to ma coś jednak w sobie takiego, że patrzysz się w nią jak w obrazek? + świetna gra aktorska też na pewno dopełnia ten efekt .

Putis_K

Ja tak mam. Tyle że Emily jest super urodziwa i super piękna.

marcin261287

Ma dziwne spiczaste uszy i to jest jedyne do czego mógłbym się przyczepić :) Tak poza tym, super aktorka i w dodatku ta uroda :) Wyjątkowa

Cóż mogę powiedzieć: Jaram się Emily Blunt :v

marcin261287

Mnie się też podoba chociaż za ideał piękna jej nie uważam ( jest coś takiego, a może to tylko kwestia gustu ? )

armarange

Te jej oczy piękne, o niewinnym spojrzeniu.

marcin261287

Akurat niewinne spojrzenie to chyba zależy od filmu. Jest taki film z nią i Firthem (komedia) gdzie tej niewinności raczej nie dostrzegłem. W każdym bądź razie przykład kobiety, jak dla mnie, gdzie próżno szukać ideału piękna, ale obojętnie przejść też się nie da.

marcin261287

to prawda

Putis_K

O tak, zdecydowanie i wcale nie tak rzadko ;)

Putis_K

Mam podobne spostrzeżenia :)

Putis_K

Zgadzam sie, tylko jedynie tej swietnej gry aktorskiej nie zauwazam ostatnio. Gra takie role ze generalnie moze ciagle grac tak samo. Ale wychodzi jej to calkiem niezle.

Putis_K

Też tak mam, nie przejmuj się. Z Evą Green podobnie :)

Bemol72

Mnie się też podobają obie, ale wcale nie uważam, że Emily nie jest piękna. Eva to dla mnie obok Natalie Portman, Angeliny Jolie, Emilii Clark i Keiry Knightly szczyt kobiecej urody :) Na wszystkie wymienione uwielbiam patrzeć.

Lotta_Rosie

A ja wciąż nie wiem co ludzie widzą w Emilii Clark? Ona jest taka przeciętna i pucołowata, Lotta jak wnioskuję jesteś kobietą? W takim razie, moim zdaniem nie jesteś w stanie obiektywnie spojrzeć z punktu widzenia mężczyzny. Angelina Jolie - w latach młodości owszem, teraz troszkę dziwnie wygląda (botox?), Portman jest okej moim zdaniem, taka nijaka. Keira Knightley jest bardzo ładna, niestety troszkę szkieletowata a my faceci lubimy jak kobieta ma czym oddychać i na czym siedzieć. Eva Green - tutaj się zgadzam z Bemolem - ona jest taka odmienna, inna, ma swój urok, magie.. a nie jest wyjątkowo piękna taka bardziej z klasą ;) Tak więc kobiety - tutaj macie przykład, że facet nie patrzy tylko na .. :)

Putis_K

Oczywiście, nie jestem mężczyzną i nawet nie próbuję zrozumieć punktu widzenia mężczyzn, po prostu przyjmuję do wiadomości, że dla mężczyzn co innego może być atrakcyjne. Co do Emilii, to podobają mi się jej wielkie oczy i gęste brwi :) Myślę też, że niebagatelne znaczenie ma postać jaką ona gra w Grze o Tron. Początkowo nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, myślałam, że jest obsadzoną po warunkach słodką mimozą, którą będzie ratował jakiś książę na białym koniu. Im stawała się silniejsza i im bardziej ją lubiłam, tym bardziej mi się podobała. Wszystkie te moje oceny są bardzo subiektywne. Co do Angeliny, to uważam, że ona teraz wygląda lepiej niż za młodu (pomijając to jak bardzo jest chuda), bo nie lubiłam tego jej ostrego wizerunku z początków kariery (krwisto czerwone usta, czarne ubrania i włosy), zdecydowanie bardziej lubię ją w eleganckim wydaniu i lżejszym makijażu. Portman na masakrycznie wąskie ramiona i przez to jej głowa wydaje się duża, ale twarz ma przepiękną. Jestem w 100% hetero, ale naprawdę nie mogę oderwać oczu od jej zdjęć z kampanii Miss Dior :) A Eva to jest chyba najbardziej enigmatyczna uroda i hipnotyzujące wśród aktorek. Uwielbiam ją w filmie Pęknięcia. Keira faktycznie, jest szkieletowata. Brak biustu sprawia, że ma trochę sylwetkę młodego chłopca niż kobiety, ale w filmie Księżna wyglądała bardzo dobrze.
A co do facetów, to zauważyłam, że faktycznie nie każdy patrzy tylko na tyłki i biusty, a te karykaturalnie duże większości się nie podobają. Wielu moim kolegom też nigdy nie podobały się dziewczyny przesadnie umalowane, większość jednak stawia na naturalność :)

Lotta_Rosie

Emily Blunt bardzo mnie przyciąga i intryguje,choć największą pięknością nie jest.Jest bardzo ładna..Z kolei nie rozumiem porównania Evy Green do największych piękności...choć Keiry też za taką nie uważam, bo ma coś bardzo nie tak ze zgryzem i jak się uśmiecha to wygląda jakby była lekko chora...dla mnie nie do pokonania zawsze będzie Charlize Theron ( choć tu część może zarzucić że ma zbyt szerokie ramiona)Monica Belucci,Gemma Arterton,a w ostatnim czasie Gal Gadot....a no i Penelopka :) Urodę Emily Blunt może ze względu na podbródek porównałabym do Jessici Chastain którą też uwielbiam i uwielbiam na nią patrzeć

ewa_es

oczywiście ocena tylko i wyłącznie subiektywna:)

Lotta_Rosie

Dla mnie Emily jest jest przepiękna :) Ją i Eve mogę jeść garściami. Dorzucę jeszcze Jassalyn Gilsig, Brit Marling i Olivię Cooke.

Bemol72

Olivia... Wilde!

klanlpw

Yessuh!

Putis_K

Prawie we wszystkim się z tobą zgadzam z jednym wyjątkiem-bardzo piękna kobieta!

Putis_K

ja mam dokładnie tak samo. Nie jest jakaś super bomba ale elektryzuje

Putis_K

Gdybym miała stać się les na jeden dzień to dla niej nie widzę problemu :)

Putis_K

Mam podobnie. Jest po prostu cudowna. Elektryzuje:)

Putis_K

nie

Putis_K

Miewam tak samo

Putis_K

Emily to piękna kobieta. Przede wszystkim umie świetnie grać charyzmatyczne postacie jak w "Sicario", bądź w "Edge of Tomorrow".

Putis_K

Uważam podobnie, niby nie piękność, ale ma coś w sobie, co przyciąga wzrok.
Na wielu fotkach wygląda tak sobie, ale na żywo/na ekranie ma fajną ekspresję twarzy, ładny uśmiech.

Putis_K

Może i nie jest jakaś powalająca piękna, ale ma w sobie dużo kobiecego ciepła, wdzięku i takiej szlachetnej łagodności. To dodaje atrakcyjności każdej kobiecie.

Putis_K

jaramy się, jaramy. Nie omieszkam obejrzeć jej w jakiejkolwiek produkcji.

Putis_K

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. W przypadku w/w ( i jeszcze E. Green) biorę jej filmy w ciemno tylko za urodę.

Putis_K

A tam dupisz fleki ❗ fajno szpula z niej jest

Putis_K

"English rose" jednym slowem. Wiem co masz na mysli. Jest sporo takich aktorek.

Putis_K

jestem tego samego zdania. Urodą nie powala, ale w każdym filmie ujmuje... Taka skromność ... ciężko to opisać

Putis_K

Pewnie, że tak - ale ona nie posiada żadnej z tych cech.

Putis_K

Oto zagadka wszechświata: jak być piękną nie będąc nawet ładną.

Putis_K

Jestem kobietą a też tak mam. Nie mogę oderwać wzroku od jej spojrzenia i specyficznego uśmiechu, takiego lekko sarkastycznego.

Putis_K

Nie ma w tym niczego dziwnego. O tym, że ktoś się podoba nie decyduje uroda, lecz przede wszystkim styl bycia, mimika, sposób poruszania się. To wszytko razem składa się na atrakcyjność fizyczną.

Putis_K

Trudno się nie zgodzić. Ma w sobie coś magnetyzującego, co sprawia, że chce się ją oglądać. Dla niej sięgnęłam po Looper, Sicario, Drugie życie króla, Łowcę i królową lodu, czy ostatnio Ciche miejsce. I choć Looper był trochę drętwy, na Drugim życiu króla usnęłam, a horrorów nie lubię, dla niej było warto.
Ale co ja piszę, jakie nie lubię horrorów. Ciche miejsce mnie nawróciło ;)

Raven_86

Ciche miejsce to bym w sumie nie nazwał horrorem ;d

Putis_K

A czym?

Raven_86

może inaczej, chodziło mi oto, że nie był aż tak "przerażający", nie bałem się na nim za bardzo, nawet lepiej - nie wiedziałem, że to horror póki mi koleżanka nie powiedziała... A uwierz mi, że horrorów zazwyczaj nie oglądam bo moja psychika mi na to nie pozwala :D I wiem, że to trochę jak z komedią, że są różne odmiany humoru i nie na każdej komedii musisz się śmiać do rozpuku.. ale ja utożsamiam horror z czymś co powoduję u mnie lęki przez następne kilka tygodni.. a to bardziej sci-fi z lekkim zabarwieniem horroru ;d

Putis_K

O rany... Który horror powodował u ciebie lęki przez następne kilka tygodni? Bo tak szczerze, większość horrorów wywołuje u mnie ci najwyżej obrzydzenie niektórymi scenami... A Ciche miejsce ma coś w sobie. Może nie przeraża, ale wzbudza niepokój, sprawia, że podskakuje się na każdy dźwięk. Byłam na tym filmie dwa razy w kinie i za każdym wyszłam na miękkich nogach. A ja akurat jestem typem osoby, która po obejrzeniu horroru wraca przez ciemny park do domu i ma wszystko w tyle ;)

Putis_K

Bo piękno opakowane w chłodny temperament nie jest pociągające. Inaczej z Blunt. Na pewno nie jest ideałem piękna, ale ma "to coś", ciepło, magnetyzm itd. Mam tak samo jak Ty.

Putis_K

Ha! Dobrze to ująłeś - teraz obejrzałem Władców Umysłów i coś mnie tknęło, nie wiedziałem co i po lekturze postów zgadzam się z większością odpowiedzi - elektryzuje/ ciekawi/ jest nieoczywista. Podobnie jak w Na Skraju Jutra. Wyjątkowo zapada w pamięć.

Putis_K

Wy jesteście chyba nienormalni, kobieta piękna zadbana z wielką klasą, a tutaj info o tym że nie jest zbyt urodziwa... Albo te "szpiczaste uszy" ..

Nickyfleur

Nie jest to klasyczna piękność, może tak to ujmijmy ;) Jednakowoż zdecydowanej większości się tutaj podoba :), i to nawet bardzo! Ktoś jej uszy wymawiał? Matko jedyna :P No to już jest przegięcie.

Putis_K

Zupełnie mi się nie podoba, ma brzydkie usta.
Te wszystkie zachwyty nad nią wyglądają jak ponure żarty.

Putis_K

Mylisz sie, jest super urodziwa

Putis_K

Ma! Ja się na nią napatrzeć nie mogę, normalnie ma coś tak przyciągającego, ze dla mnie to najpiękniejsza kobieta

Putis_K

Zgadzam się. Niby nie jest typową pięknością, a jednak jest piękna :)

Putis_K

czasem może tak mam, ale ona jest ładna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones