Emir Kusturica

7,9
1 198 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Emir Kusturica

Najważniejszy z twórców realizmu magicznego w kinie. Subiektywnie mój ulubiony reżyser :D Napisałem nawet pracę o symboliczno- realistycznych wątkach w jego twórczości i zdecydowanie było o czym pisać... Jeśli ktoś ceni sobie kino oryginalne, przepełnione metaforycznymi odwołaniami, kino intertekstualne to ZDECYDOWANIE polecam tego twórcę :D

LUKA1985

tak, a poza tym jeszcze teatr telewizji na tvp.

LUKA1985

jego filmy strasznie mocno wrzynają się w głowę :) Niecierpliwie czekam na kolejna produkcje.

LUKA1985

Cześć! Zainteresowała mnie Twoja wiadomość o pracy o symboliczno - realistycznych wątkach w twórczości Emira Kusturicy. Lubię tego reżysera i jego filmy, lecz nie potrafię na tyle dobrze opisać symboliki w jego filmach, żebym się przed kimś nie wstydziła marną pracą o takim świetnym twórcy. No i tu wielka prośba do Ciebie, abyś mi pomógł. Chcę napisać pracę do szkoły na temat Kusturicy i jego twórczości, ale potrzebuję drobnej pomocy. Gdybyś mógł mi przesłać treść Twojej pracy lub chociaż jej fragmenty byłabym dozgonnie wdzięczna. Oczywiście nie chcę zrobić "kopiuj, wklej", ani nigdzie publikować Twojej pracy podpisując się pod nią, tylko wziąć z niej inspirację, ewentualnie jakieś cytaty, które oczywiście podpiszę Twoim nazwiskiem. Jeszcze raz proszę o pomoc i odpowiedź, przesyłam pozdrowienia.
Weronika K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones