Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
93 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone
10IGORDINHO10

Coś nie pasi?

sweet_anger

No nawet jeszcze nominacji nie było a tu już Oscar czeka :)

10IGORDINHO10

Nominacja to tylko formalność.

10IGORDINHO10

No i ma tego Oscara :D

użytkownik usunięty
sweet_anger

Mam wielką nadzieję :D
Zmiotła innych swoim aktorstwem.Oby chociaż była nominacja dla niej.

użytkownik usunięty

Nominacja już jest :) Oby zmieniła się w Oscara.

Właśnie:):):) Wczoraj oglądałam " Lalaland " i jestem zachwycona ogólnie całym musicalem ( musicale kocham ), jak i jej grą. Wcześniej z jej tytułową rolą obejrzałam tylko mojego ukochanego reżysera Woody Allena " Magia w blasku księżyca ". I od tamtej pory , wiedziałam już , że dziewczyna ma niezły talent, no i jest przy tym bardzo ładna. Trzymam mocno kciuki za należytego Oscara !!!

użytkownik usunięty
dominika_gogolek

Ja też jestem zakochana w La la land :) Emma ma duże szanse i na pewno będe za nią trzymać kciuki.

Nie zgadzam się. Portman i Huppert byly lepsze. Zagrala dobrze, ale nie byla najlepsza

agata0707

Natalie powinna go dostać!

sweet_anger

Jeśli dostałaby Oscara to byłaby chyba najgorszą zdobywczynią w historii (w sensie że akurat ta rola byłaby najgorsza, nie sama aktorka)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Historia zna gorsze przypadki np. Hale Berry czy Gwyneth Paltrow.

Nad Paltrow bym się zastanawiała, ale fakt, Berry jest zdecydowanie najgorszą laureatką. Chociaż Stone i tak wyglądałaby blado na tle na przykład zeszłorocznej Brie Larson, żeby nie porownywać Stone ze starszymi aktorkami typu Cate Blanchett.

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Faktycznie, ale choć lubię Emme to wątpie by wygrała. Oscara pewnie dostanie Portman lub Huppert.

Ja właśnie trochę się boję, że może jednak Ema wygra :P W sumie każda ma jakieś szanse - Streepza jechanie po Trumpie, Negga - bo czarna i żeby nie było że Oscary rasistowskie czy coś, Emma i Huppert wygrały Globy a na Portman też stawia dużo osób, chociaż osobiście nie mam faworytki. Na razie widziałam tylko Elle i Lalaland ;)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Streep dostała nominacje z automatu. Negga raczej nie ma szans ale musiała być jakaś czarnoskóra aktorka wśród nominowanych. Najwieksze szanse mają Stone, Portman i Huppert. Ja na razie widziałam tylko La la land i boska florence więc moj wpis to takie trochę zgadywanie :)

Ze mną jest podobnie, też tylko 2 filmy więc wiesz :) ale nadrabiam, znalazłam Loving na cda, a na Jackie mam zamiar iśc do kina więc niedługo będę mogła w pełni wyrazić swoją opinię :)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Też się wybieram na Jackie. Jestem ciekawa tego filmu i roli Portman oczywiście. No i koniecznie musze obejrzeć Elle bo zapowiada się świetnie :)

Ja jestem bardzo ciekawa Neggi bo w ogóle jej nie znam jako aktorki :)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Ja widziałam Negge tylko w sniadaniu na plutonie, ale miała tam małą role. Ciekawe czy w Loving wypadła tak świetnie czy nominowali ja w ramach poprawności politycznej ;)

Jeszcze ciekawiej mamy w aktorkach drugoplanowych: aż 3 czarne panie :)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Napewno któraś z nich wygra. I chyba już nikt nie będzie bojkotował Oscarów :)

Póki co widziałam tylko Kidman i Harris i żadna mnie nie zachwyciła. Ale stawiam, że wygra Davis, ona zgarnia wszystko póki co ;)

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Violi się należy choć nie wiem czy akurat za rolę czy za calokształt. Najgorsze jest to że zanim obejrze wszystkie nominowane filmy to będzie maj albo i później. I tyle z moich typowań :p

Ja właśbie teraz się wzięłam za oglądajie i mam nadzieję skónczyć przed galą ;))

sweet_anger

Świetna aktorka,trzymam mocno kciuki by dostała Oscara za ''La la land'' :)

sweet_anger

Po "La La Land" stwierdzam, że Emma jest najważniejszą aktorką młodego pokolenia i po scenie przesłuchania, w której była bezbłędnie genialnia należą jej się z 2 Oscary. :) (gdybym mogła przyznalabym jeszcze statuetkę Isabelle Huppert i Natalie Portman ale niestety tak nie można, więc obstawiam Emmę).

justyna_bo_33

Przereklamowana Lawrence jej może buty czyścić.

sweet_anger

No i jest :D

BlueNatalie

Brak zarostu.

Parisian

Perełka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones