Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
89 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Takiej dziewuchy nie spotyka sie na codzień na ulicy, jest jak anioł, niesamowita uroda.

pawelkostomloty

Jest ładna, ale bez przesady, pełno takich

lukas_172

Zgadzam się;)Ja chyba powiedziałbym o niej nawet że jest średnia, po prostu nie mój typ:P

NickManu333

dla mnie najwyzej ponizej sredniej, a moja skala to b.brzydka, brzydka, ponizej sredniej, srednia, srednioladna, ladna, b.ladna, piekna

lukas_172

Jest idealna, nigdy nie widziałem takiej na ulicy

AssEater

W takim razie powinieneś częściej wychodzić z domu :)

lukas_172

Pełno takich?? to ja poproszę jedną :)

lukas_172

nie każdemu się podoba, ale mnie zachwyca

pawelkostomloty

mocno średnia bez mocnego "majkapu" w Birdman wygląda strasznie z tymi wyłupiastymi oczami

maximus_

a mi właśnie w Birdman się najbardziej podoba

xChouchoux

kwestia gustu, ja myślę że po za role "dla młodzieży" nie wyjdzie, jeszcze to seplenienie :)

maximus_

w służących nie wcieliła się raczej w młodzieżową rolę. pomijając urodę, bo jak stwierdziłeś to kwestia gustu, uważam, że gra naprawdę dobrze.

xChouchoux

ale to było w 2011, no ew. birdman ale tam rola życia nie była, teraz raczej spiderman i niby zombieland 2 więc też nie błyśnie, dlatego uważam, że pewnego poziomu nie przeskoczy z tym jednorodnym stylem gry

maximus_

czas pokaże

xChouchoux

Pokazał ^^

Nana5

bo zagrała idiotke co sie pie*szy na lewo i prawo? faktycznie, chyba tylko na to stać współczesne kobity xD

maximus_

mnie to jej seplenienie właśnie bardzo podnieca

cedro11

i dobrze, przynajmniej każda dziewczyna ma szansę na swego amatora :D

maximus_

I co powiesz na rolę Mii w La La Land ?

Yaroslao

Dokładnie to chciałem napisać xd MŁODZIEŻOWA rola :p w filmie nominowanym do 14stu Oscarów :D

Snakersid

Bo Amerykanie mają słabość do musicali :)

maximus_

No i nie wyszła bo skonczyła z marnym Oscarem XDD

maximus_

Sepleni bo ma wadę zgryzu. Nie dostałaby sie do Pwst w Polsce...

ciastkowa32

Np. Roma Gąsiorowska też ma wadę wymowy a dostała się do PWST.

maximus_

ten komentarz sie ciekawie zestarzal :D

mimito

no ciekawie, odwrotnie do jej kariery, która od spidermana właściwie nie istnieje ;)

maximus_

co tam z tymi mlodziezowymi rolami? :D

maximus_

słabo sie to zestarzało

MocnyVito

dla mnie super właśnie

maximus_

I dobrze, dzięki wyłupiastości jej oczy porażają pięknem nawet bez makijażu . Z makijażem kładą mnie na łopatki .

kwojtowicz

szczerze, na ulicy nawet bym na nią nie spojrzał:

http://www.stars-without-makeup.com/-/pics/emma-stone/18309-emma-stone-without-m akeup.jpg

maximus_

Pomijając fakt, że akurat tego zdjęcia już nie wyświetla, sama strona jest kretyńsko nazwana - tam prawie wszystkie zdjęcia są w makijażu.
Bez makijażu jest przypuszczalnie to:
https://www.stars-without-makeup.com/i/pics/emma-stone/18309-emma-stone-without- makeup.jpg
Po numerze wnoszę, że wcześniej o to samo zdjęcie chodziło.
Ale jest dobrane tendencyjnie, ba na nim rzeczywiście wygląda bardzo przeciętnie.

maximus_

To akurat kwestia charakteryzacji... Może i w filmie nie wyglądała za ciekawie (choć rola tego wymagała), ale to nie znaczy, że nie jest atrakcyjna. Mogłaby niczym się nie wyróżniać i wyglądać naprawdę przeciętnie, ale nie zapisałaby się w niczyjej pamięci. Dzięki swojej urodzie jest charakterystyczną postacią.

pawelkostomloty

Zwraca uwagę ale jednocześnie jest cos irytującego w jej twarzy.

pawelkostomloty

Nie zgadzam się, na ulicach można spotkać wiele ładniejszych od niej dziewczyn, jest przeciętna.

użytkownik usunięty
Paulajns21

No chyba, że spotka się Ciebie.

Na szczęście dla obojga wątpię, żeby było ci to dane. ;)

Paulajns21

A ze mną jest jakaś szansa?

krzysiekk123

zawsze jest szansa wyrvchać szympansa, czyli jakies szanse na nią masz ;)

krzysiekk123

jesteś Ruchadło Narodowe?

Picadillo

Jak czytam komentarze takich debili jak ty też jestem za eutanazją . Tu rozmawia się o autorce twoje schizo przemyślenia pełne nienawiści zostaw dla siebie . Na pewno wydaje się tobie że jesteś kimś lepszym od narodowców wiesz co sprowadzę cię na ziemię- nie jesteś a widać to po tym i twoim następnym komentarzu oraz po tym że jest całkowicie zbędny tutaj, jest nie na temat ale taki ktoś jak ty musi się wpier ... z swoim bredniami bo wtedy wydaje się tu akurat tobie że jesteś lepszy . I na sam koniec unikam polityki i nie jestem narodowcem :) więc możesz mi naskoczyć . Ja tylko widzę masę debili i nienawiści , jesteś w tym gronie .

zhangzy

Od narodowców prawie każdy jest lepszy. Poza mordercami, gwałcicielami i złodziejami. Nienawidzę ludzi, którzy uważają się za patriotów, katolików i prawdziwych Polaków, a są zwykłą hołotą.

krzysiekk123

Ja nie jestem polskiej narodowości, ale popieram aborcję na życzenie, eutanazję i małżeństwa osób tej samej płci

Paulajns21

uprzejmością koleżanka nie grzeszy... tak bywa, jak się daje cudze zdjęcia w avatarze:)

Unibet_78

Przezabawne ;)

Paulajns21

Prawda? ;)

Paulajns21

Ja mysle, ze obie jestescie ladne, wszystko zalezy od upodoban eot

Paulajns21

A ile zechce na ciebie spojrzeć..., kolego nie wybrzydzaj bo zostaniesz jak ja starym alkoholikiem, wstrzymaj sie z komentarzem 15 lat

Paulajns21

W ciemno można obstawiać, że jesteś kobietą... :)

Eeeeeech !
Zazdrośnice... :)

awarek_2

Nie trzeba w ciemno - nick i zdjęcie mówi wszystko. To, że mi się nie podoba, nie znaczy, że jestem zazdrosna, po prostu uważam, że jest wiele ładniejszych aktorek. Ale co za róznica, nie wszystkie aktorki muszą mieć ponadprzeciętną urodę;) Pozdrawiam

Paulajns21

:))

"Widywałem" już stetryczałych 80-latków zamieszczających jako swoją podobiznę fotkę seksownej 20-latki :) Więc zdjęcie może, ale bynajmniej nie musi sugerować płeć i wygląd... Oraz jego(jej) temperament :)
Ale masz rację. Jest wiele ładniejszych aktorek, co nie zmienia faktu, że ta mi się bardzo podoba. Może dlatego, że jest dość bliska mojego hmmm... ideału kobiecego :) O ile o czymś takim można w ogóle mówić :)
Widziałem ją zresztą dziś po raz pierwszy... Nigdy również o niej nie słyszałem.

Miło było poznać tak urocza osobę...:)
Oczywiście mam na myśli Ciebie,
a nie tą aktoreczkę :)))

Dobrej, spokojnej nocy.

I całus :)
Oczywiście taki na dobranoc ! :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones