Emma Wiklund

Emma Sjöberg

7,4
1 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Wiklund

Jest naprawdę piękna. Przykład prawdziwej kobiecej urody. A to ciało...

robert2207

Chyba kpisz :)

dingo21

sądzę, że twardzi faceci lubią twarde kobiety x) ja jestem kobietą, ale też lubię ją w roli aktorki :)

Milkojadek

Nie chodzi o twardość. Twarda to może i ona jest, ale odbiega o kilometry od dzisiejszego kanonu piękna. Wygląda raczej jak niemiecki mężczyzna przynależący do Hitlerjugend. A jeszcze powiedzieć, tak jak to zrobił robert2207, że to "przykład prawdziwej kobiecej urody" to już chyba żart.

robert2207

Wreszcie! Normalny facet bez poważnej wady wzroku! Ja się ślinię za każdym razem jak puszczają Taxi w TV :)

koncentrat

ładniejsza jest Marion Cotillard, moja opinia.

Pietro1906TS

Marion jest ładniejsza, ale to jednak zupełnie inny typ urody niż Emma.

Pietro1906TS

no zdecydowanie emma to nie człowiek tylko mutant z twarzą konia jak ją widze to mnie ciągnie na wymioty syf i kilo wodorostów

robert2207

jebło cie albo coś brałeś jak ona jest piękna to ja jestem prezydentem RP i wygram w totka

roki200

Serdecznie życzę przynajmniej jednego.
Wybór dowolny ;-):-)

roki200

Dorośnij dziecino.

robert2207

Piękny babochłop, podobnie jak Anita Werner.

h_pat

Haha,rzeczywiscie podobienstwo duze.

robert2207

W Taxi 5 niestety nie wystąpiła bez niej to będzie słabo

sador1991

Gorzej, że nie będzie duetu Daniel-Emilien.

robert2207

Chyba nigdzie nie jest napisane dlaczego Oni nie występują.

robert2207

Uwielbiam ją w taxi, piękne włosy, pełne usta, pełny biust, zgrabna pupa i te boskie długie nogi. Zawsze mi się podobała, w przeciwieństwie do niskich dziewczyn. Zawsze się głupio czuję gdy rozmawiam z dziewczyną i muszę się na nią patrzeć z góry.

A wracając do aktorki, jej męskie cechy budowy twarzy podobają się mężczyznom bo sugerują że będą posiadać z nią silne zdrowe potomstwo bez wad genetycznych czy nadmiernych cech żeńskich.

Czekam na atak feministek

Bengosha

I penis

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones