Emma Wiklund

Emma Sjöberg

7,4
1 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Wiklund

Nie chcę obrażać jej fanów, ale jak ją przed chwilą zobaczyłam w "taxi", to myślałam, że jest transwestytą :D

Bettka

moja mama :P powiedziała tak samo ;)

Bettka

ciekawe spostrzezenie :D

Bettka

Takie samo odniosłem wrażenie. Do tego niezbyt urodziwym transwestytą. W Bangkoku, Japonii są organizowane wybory miss transwestytów, tam naprawdę są transwestyci, których bardzo trudno odróżnić od kobiety. I mamy tu paradoks Chaplina - Emma Wiklund w konkursie na najpiękniejszą kobietę zajęłaby dalekie miejsce za transwestytami, którzy kobietami nie są.

Bettka

Ja to samo pomyślałam, figura niezła ale twarz jak facet.

patti_4

nie obrażaj facetów, twarz jak koń! xD

5476

W sumie tak, masz rację :D

Bettka

Przykro mi to mówić, ale takich jak wy na dobre studenckie imprezy się nie wpuszczało.
Brzydkich, zgryźliwych feministek, małozabawnych gejów i ludzi w długich swetrach - znaczy.
Koń... facet... transwestyta... a figura ledwie niezła?!
Może jestem prostą,szowinistyczną świnią, ale z łóżka bym jej nie wyrzucił ;)

koncentrat

Jak mówiłam, nie chciałam nikogo obrazić, a jedynie podzielić się moim spostrzeżeniem. Na początku naprawdę pomyślałam, że jest transwestytą i zastanawiałam się, czy to ma jakiś związek z fabułą. I nie sądzę, żeby to świadczyło o tym, że jestem brzydką feministką w długim swetrze.

Bettka

Emma wyglądała znawiskowo w klipie "Too Funky" Georga Michaela.
Wstąpiła tam w roli modelki w motocyklowym gorsecie, a także w metalicznym outficie (nazwiązującym do kobiety-robota z filmu Matropolis), a także w scenie końcowej, gdy wspinała się po balustradzie schodów.
Niesamowity wygląd, niesamowite ruchy i ekspresja w tym wideoklipie!
Na normalnych zdjęciach faktycznie dosyć dziwnie wygląda, ale w "Too Funky" można się w niej zakochać.

lalique21

I ma bardzo bardzo kształtną pupę!

Bettka

a jesteś?

Bettka

Coś w tym jest zero kobiecości kwadratowa szczenka jak u Shwardza .

Bettka

https://www.google.pl/search?q=emma+wiklund&rlz=1C1AVNE_enPL723PL724&source=lnms &tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwie_aShxbPTAhUGLFAKHVoiBisQ_AUIBigB&biw=1270&bih= 586#imgrc=_

użytkownik usunięty
kazon

Wujek google prawdę ci powie, no chyba, że akurat jest zarobiony ;) O gustach się nie dyskutuje, każda laska potrafi na zdjęciu u fotografa wyglądać jak bogini, nie każda potrafi to osiągnąć latając rano po bułki do piekarni... i nie mówię, o takich co muszą się dwie godziny wcześniej budzić, żeby pójść po te bułki ;) Akurat Emma Wiklund jedynie potrafi wyglądać ładnie jak chce, ale daje się przyłapać bez tony makijażu i sprawa nie wygląda już tak uroczo jak z obrazka. Tyle, że to i tak nie ma znaczenia, bo nie jesteśmy od tego, żeby oceniać jej wygląd POD NASZYM KONTEM :) Każdy zna swoją wartość, wie co ma, i wie kiedy to pokazać.

Bettka

Taki typ urody:)

Van_der_van

Nikt sobie urody nie wybiera .

Bettka

Straszny smok :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones