Eryk Lubos

Rafał Eryk Lubos

7,8
37 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eryk Lubos

uważam,że jest przystojny ? :)

adult

na pewno jest męski, a to czasem coś więcej, niż 'przystojny' ;] szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy naokoło mnóstwo jest wyglancowanych, gładziutkich lalusiów. Lubos czy Więckiewicz może i nie pasują swoją urodą do dzisiejszych kanonów, ale jednak mają w sobie 'to coś' ;]

basia1991_filmweb

Zgadzam się :) rzadko teraz trafić na mężczyznę w pełnym tego słowa znaczeniu

adult

No..
To zależy jak kto to rozumie. ;)
Teraz to kobiety piszczą za Ronaldo, a w gruncie rzeczy to nie mogę zrozumieć co one w nim widzą. :/

basia1991_filmweb

Więckiewicz to zupełnie inny typ!

użytkownik usunięty
adult

tak

adult

Ile ja bym dala za takiego faceta! Jest niesamowicie męski, utalentowany i inteligentny! o matko ! Zdecydowanie ma w sobie to cos :)

pat_tison

czyli nie jestem sama :))

adult

Absolutnie! Jak widze tych wszystkich przystojniaczkow odpicowanych w tych rozowych koszulkach, to sie zastanawiam gdzie sie podziali prawdziwi mezczyzni, tacy jak wlasnie Lubos, Wieckiewicz czy Chyra ! ;)

pat_tison

Zgadzam się w 100%, a "święta trójca" którą wymieniłaś, to zarówno moi ulubieni polscy aktorzy, jak i najbardziej męscy z nich, moim zdaniem (Jest jeszcze Dorociński, ale tu już ładniejsza buźka ;) )

zabeczkaa

ojj ładna buźka! :) i równie utalentowany co "święta trójca" : )

zabeczkaa

Więckiewicz i Chyra według mnie są totalnie nieatrakcyjni. Ja bym do Lubosa i Dorocońskiego dołożyła jeszcze Bluszcza. Piękny jest. I te oczy.

adult

Nie tylko Ty ;)

adult

Ha ha :) Parę dni temu pomyślałam dokładnie to samo. Mi się też podoba. Ma to męskie "coś". W "Misji Afganistan" wygląda najlepiej...bo mundur :)

adult

Też się nad tym zastanawiałam i widzę, że też nie jestem sama. Bezapelacyjnie jest przystojnym facetem. Mam już dość śliczniutkich przystojniaczków grających w filmach, a on jest inny :) Charyzmatyczny, męski, ten głos, ta chrypa. A jak gra :) Ach genialny :)

Linka94

Bardzo mi sie podobała jego rola w RÓŻY, ten rosyjski akcent! I te miesnie! Rozplywam sie ;D

pat_tison

Szkoda mi go było w Róży. Tak go siekierą potraktować. Nie ładnie ;-)

ewej

Jak widac poswiecil sie dla roli i dal sie posiekac ;D

adult

Nie, nie jesteś sama. To 100% facet. W tej całej Misji... ma najlepszą klatę z całego plutonu (o tak! TE mięśnie) :-D, a i Ojca Mateusza się lepiej ogląda jak jest od kiedy jest w obsadzie:-D świetny aktor i świetny facet, oby było go coraz więcej na ekranach bo polskie kino cierpi na deficyt prawdziwych facetów.

adult

przypomina mi moją wielką licealną miłość:) więc nie może mi się nie podobać:D

adult

a jak tanczy! jesli ktos nie widzial, to polecam teledysk KAMP! - Cairo...

kagu

mi się spodobał bo ma w sobie to coś :D

adult

Zdecydowanie ma w sobie to coś! Zgadzam się z poprzedniczkami, w dzisiejszych czasach jest DEFICYT na PRAWDZIWYCH mężczyzn. Ten jest bardzo męski z pięknym ciałkiem!

adult

No ! więc jest nas dużo :) a gdy wspomniałam koleżance,że uważam go za prawdziwego faceta,to skwitowała to śmiechem .....

adult

Nie wiem, czy jest przystojny. Bez różnicy, bo przede wszystkim jest tak pociągający...mrrrrah :D

adult

Ma w sobie coś. Męski, wrażliwy i nie wygląda na casanove. Z chęcią pojechałabym z Nim na wakacje! :) Panie Eryku, co Pan na to?? :)

adult

Eryk Lubos i Piotr Rogucki.

kataZynek

Jeszcze Kukiza można by dodać. On także ma w sobie to ''coś''. :)
Btw. racja. Lubos, Chyra, Kukiz to są takie typy surowych z urody facetów. Tacy najczęściej przypadają kobietom do gustu, ale wiecie piękny wygląd to nie wszystko. ;)

kataZynek

Dokładnie!

kataZynek

Tez pomyślałam ze maja coś wspólnego. Typ seksownego łobuziaka

annamandat

mi przypomina trochę słynnego rocco mint princea aka rafatus

adult

Mnienam ze bardziej kobiety przyciaga meski , rasowy wizerunek niz wizerunek wyflincowanego gogusia co to nawet jak kobieta z takim jest to i tak czuje ze na boku (ten gogus) robi to z facetami . A Lubos to jest k..wa Lubos . On i drzewa narąbie , bydlo oznakuje ale i idąc z nim do opery wstydu sie nie najecie drogie Panie . Bo taktowny i ogarniety to on tez jest .

adult

Nie tylko Ty. Jest bardzo męski i cholernie pociągający :)

adult

Polski odpowiednik Harveya Keitela

adult

Tak! Męski i seksowny. Mega przystojny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones