Fatih AkinI

7,5
348 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Fatih Akin

czy zauważyliście, iż właściwie każdy film fatiha jest inny..?

znowwedrijemy

obejrzałem tylko głową w mur i kebab connection, nie było zbyt wielkiej różnicy. oprócz tego że kebab to miłość na wesoło a głową w mur nieco bardziej tragicznie

ozzy_997

Zobacz koniecznie życie jest muzyką! Polecam:) Muzyka swietna i bardzo zróżnicowana. pozdrawiam.

Murron

Może i każdy jest inny, ale każdy ma fenomenalnych aktorów, stworzone postacie, znośnie zakręconą fabułę oraz niesamowitą muzykę. Muzyka stanowi jeden z głównych wyznaczników, zawsze jest na najwyższym poziomie. No i często również w filmach choć akcja dzieje się w Niemczech główne postacie należą do mniejszości narodowych. Jeden z moich ulubionych reżyserów.

Mu2yk

właśnie aktorów to Fatih dobiera genialnie, muzykę z resztą też np. w "Głową w mur". Do tego jego filmy mają niesamowity klimat i kompletnie nie nudzą :) i są po niemiecku, który to język uwielbiam...
Ja się nie dziwię, że główne postaci to przedstawiciele mniejszości, jeśli sam Fatih pochodzi z Turcji :P
Mi się najbardziej podobało, że w "Na krawędzi nieba" główne role zagrały Polki i to uznane w Niemczech... dzięki temu poznałam w ogóle te aktorki ;)

znowwedrijemy

Mi się wydały raczej dość podobne w klimacie, za który pokochałam Pana Akina. Obejrzałam kilka jego filmów i ciągle mi mało.
ps. Polecam muzykę z "Na krawędzi nieba".

znowwedrijemy

To pocieszające, bo właśnie oceniłam Soul Kitchen na 1, a nie chcę się uprzedzać do dwóch tytułów, które mam zaznaczone do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones