Gabriela Muskała

7,7
14 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Muskała

Moim zdaniem jest perfekcyjną aktorką. Czy ktoś w końcu to doceni, czy też w polskim kinie rządzi układ?

Hilton

Zgadzam się. Zagrala perfekcyjnie. Nie wyobrazam sobie innej aktorki w tej roli. Niedoceniona. Inne pseudoaktoreczki sie przy niej chowają.

ewawilk

Zgadzam sie jak najbardziej ;-))) Polecam Tobie inne filmy z udziałem tej aktorki

Hilton

Jest świetna! I żal, że niedoceniona, jak np. śmieszna podstarzała już Kożuchowska, która nadal "pretenduje" do młódki, z której kobiety powinny brać przykład- jak się ubierać itp. Trochę od tematu odbiegłam, ale dość mam takich Kożuchowskich, Zielińskich, Cichopków, czy Glinek! A Gabriela Muskałą ma ogromny warsztat i była zarówno rewelacyjna w 'Deynie', jak i w dramatycznych 'Krzysztofie', czy też 'Chce się żyć'. Każda postać zupełnie inna, świetna!

Fenus

No tak, bo ta aktorka zachowuje się normalnie, nie szpanuje, nie odmładza się na siłę i nie zabiega o popularność, jak np. Kożuchowska. Brawo dla pani Gabrieli.

Hilton

O tak

Hilton

Dokładnie!

Hilton

Świetna aktorka "Głęboka woda", "Paradoks", "Wymyk", wreszcie doczekała się dużych ról kinowych "Moje córki krowy", a teraz "Fuga".

Hilton

Podpisuje się pod przedmówcami. Bardzo przyzwoity poziom, bez nachalności, udawania dwudziestolatki itp. Myślę, że jeszcze nie "strzasneła się " ze swoją Rolą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones