Gal Gadot

7,8
35 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Nadawała by się idealnie, odpowiednia uroda wzrost itp.. a wzięli jakaś niską bez biustu, tragedia..

taziczek

Tu się zgodzę...Gal nawet bez odpowiedniej charakteryzacji bardziej przypomina Larę z najnowszych odsłon gier video niż ta młoda, z metra cięta.

https://st-listas.20minutos.es/images/2016-03/408698/4931228_640px.jpg?145755237 3

Masters3

Totalnie macie rację. Ta "nowa" Lara to jakieś nieporozumienie, film oglądałam zażenowana. Gal idealnie nadawałaby się i na Larę i na Xenę :)

taziczek

Idealnie dla kogo? Zbyt tyczkowata na L.R. i też bez biustu

taziczek

A to bycie niska i bez biustu to jakas ulomnosc? Rozumiem, ze wedlug Ciebie tylko cycate powinny grac w filmach? Co za buc.

Damiann17

Z tym że Lara Croft to postać znana z (cytując Ala Bundego) "wielkich melonów", dlatego (w przynajmniej mojej opinii) akurat do tej roli rozmiar biustu ma znaczenie ;)

sadzik444

Pod warunkiem, że mówimy o starych seriach i designie. Ta z 2013 r. jest doskonała i to do niej dobierano aktorkę.

taziczek

Alicia Vikander nie pasowała mi do wizerunku Lary. Ładna jest, to prawda, ale taka jakaś... nieodpowiednia. Gal naprawdę poradziłaby sobie, myślę jednak (czego jakoś nie umiem uzasadnić), że grać pod rząd dwie super kobiety byłoby trochę niezrozumiałe. Niemniej sądzę, że pani Gadot wypadłaby o wiele lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones