Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
108 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman
Nekromanta21456

Aż wstyd dla akademii, że dopiero teraz.

SzalonyGoblin

Jednak naprawił ten błąd.

SzalonyGoblin

Lepiej późno niż wcale.

użytkownik usunięty
Nekromanta21456

Jak dla mnie Gary juz dawno powinien mieć ich co najmniej 5 - no ale ok

Też tak uważam, no może 5 to nie, ale ze 2-3 na pewno

Nekromanta21456

Zgadzam się, że należały mu się 3. Jeden jest, ale jaki?! Bezkompromisowy. Taką rolę zapamiętuję się na długo. Brawo Gary, chcemy więcej!

yukoki

Gary miałby konkurencję gdyby nominacje dostał też J. Franco. Oczywiście statuetka za "Darkest Hour" jak najbardziej Zasłużona i Uzasadniona.

Nekromanta21456

Timothée Chalamet był...lepszy

Akademia lubi wcielanie się w postacie historyczne. Tak samo było z Meryl w Żelaznej...
Te nagrody już dawno straciły na znaczeniu. Śmierdzi komercją na kilometr.

szymon1984_filmweb

ja tam bym chciał żeby 4 dostał Daniel Day-Lewis. Jest jednym z największych aktorów wszech czasów obok Brando, O'Toola, Nicholsona czy Guinnessa.

szymon1984_filmweb

Owszem, chociaż zarówno w tym przypadku jak i przypadku MS gra aktorska była na bardzo wysokim poziomie i statuetki mało kogo dziwią.

Nekromanta21456

Podobny przypadek jak z Dicaprio. Obaj zasłużyli i w końcu otrzymali statuetkę ale Gary według mnie jest lepszym aktorem, chociaż porównywanie jest trudne bo inne jest emploi i fizjonoamia. Richard Burton i Peter O 'Toole niestety nie doczekali się tej nagrody.

bartimus

Nie zapominaj o Alanie Rickmanie, też wybitny aktor i Oscara brak.

Nekromanta21456

Żałuje że go już nie ma .

bartimus

Nie tylko ja, to jeden z moich ulubionych aktorów.

bartimus

Nie tylko ty*

Nekromanta21456

Dokładnie to samo przyszło mi na myśl:)

SzalonyGoblin

Jak to mówią, lepiej późno niż wcale:)

Nekromanta21456

Pisałem o tym wcześniej na Oskara zasłużył już po roli w Leonie Zawodowcu

maciekd_filmweb

Stansfield wymiatal. Oscar się należał jak psu buda. Najgorsze że ta rola wogole przeszła jakoś bez ważnych nagród. Krytycy są często ślepi....

Nekromanta21456

Oby za rolę Mankiewicza przytulił kolejną statuetkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones