Gary RossI

6,6
666 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Gary Ross

1."Miasteczko Pleasantville" 8/10
2."Igrzyska Śmierci" 7/10
3."Niepokonany Seabiscuit" 5/10

Wpisujcie swoje rankingi.

neo_angin

idealnie oddał ksiązke Igrzyska smierci

guga_buzka

Idealnie? Naprawdę? Masa błędów, ominiętych szczegółów, dłużyzny i trzęsąca się kamera. Nie dziwię się, że nie przedłużyli mu kontraktu na kolejne części. Reżyser dobry, tylko nie do takich filmów.

CasperChase

Pod względem estetyki naprawdę dobrze (pomijając tą kamerę), ale tutaj coś scenarzyści zepsuli przede wszystkim, bo film był wybitnie niespójny i niezrozumiały dla kogoś kto nie zna powieści.

Sam zrezygnował z reżyserii kontynuacji o ile mi wiadomo.

neo_angin

A rzeczywiście, coś pomyliłem. Przepraszam. On sam zrezygnował, lecz myślę, że i tak by mu kontraktu nie przedłużyli. Dostał za mało pieniędzy i za słabą ekipę- trudno jest pracować w takich warunkach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
neo_angin

Pan Ross zrobił na mnie wrażenie ze względu na kolory i obraz jaki tworzy, po prostu estetycznie pięknie wyglądają jego filmy ( Igrzyska Śmierci oraz Miasteczko Pleasantville) obu daje ósemki ;)

neo_angin

1. "Miasteczko Pleasantville" 9/10
2. "Igrzyska Śmierci" i "Niepokonany Seabiscuit" 8/10

neo_angin

Słabiutko...

1) 'Pleasantville' - 6/10
2) 'Seabiscuit' - 4/10
3) "Igrzyska Śmierci" - 3/10

neo_angin

zdumiewające, że ten sam facet z robił coś tak genialnego jak "Miasteczko Pleasantville" i zarazem gniot w rodzaju "Igrzysk"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones