Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

Po obejrzeniu siedmiu sezonów X Files stwierdzam, że byłaby świetna. Nie ujmując Jodie Foster, oczywiście.

tanbuelo

Wolalbym Gillian w tej roli. Jest dobra aktorka no i jest o wiele przyjemniejsza dla oka niz Jodie.

tanbuelo

No racja, racja

tanbuelo

Kiedy Jodie nie zgodziła się na rolę w Hannibalu z 2001r. Gillian starała się o rolę Clarice, ale podobno jej angaż z Archiwum X zabraniał jej roli innej agentki FBI. Też chciałbym ją zobaczyć w tej roli, bo ma bardzo solidny warsztat aktorski, no ale to już niemożliwe. Na pocieszenie miała jednak okazję porozmawiać z Hannibalem Lecterem w serialu ;)

tanbuelo

Być może Gillian zagrała by Bonda

giovanni50

Czemu nie?

NickError

Jane Bond hehe
Wychowałem sie na Archiwum X

giovanni50

Że co,że jak?Ona wykreowała postać w Hannibalu nudną jak flaki z olejem. Prawie zasypiałam kiedy tylko pojawiała się w scenie.Każda postać grana przez nią tak samo i jeszcze zepsuła mi zakończenie serialu Hannibal. Serial "The Fall" tak samo. Może mniej drażniła, ale tylko dlatego, że wykazała się umiejętnością troszkę szybszego mówienia i za to ma u mnie plus.

nisia23

tylko, że w Hannibalu grała Julianne Moore, a nie Gillian Anderson...taki szczegół :/

Habia

Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Wyraźnie napisałam, że chodzi o serial...taki szczegół...

nisia23

ok, mój błąd

tanbuelo

Tylko, że z tego, co wiem - agentka Clarice Starling jest pierwowzorem postaci Scully, więc może w innej czasoprzestrzeni.. ;)
Zresztą Chris Carter, pytany o inspirację podczas budowania postaci, wielokrotnie podkreślał, że tak sobie upodobał agentkę z "Milczenia..", że nawet z imienia i nazwiska Dana Scully miała brzmieć podobnie do oryginału. Acz nienachalnie i nie wprost.
Dana Scully/Clarice Starling taki miks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones